ZDJĘCIA Z PRÓB DO SZTUKI „ALICJA W KRAINIE CZARÓW”

„Alicja w Krainie Czarów” – wielowymiarowa opowieść, w której zacierają się granice między rzeczywistością a fantazją. Dajcie się porwać twórcom i podążajcie za tym, co się śni, co się jawi, co przedstawia prawdę, a co złudzenie. Premiera już w sobotę.

WIĘCEJ

PRAPREMIERA „WIELKIE MI COŚ”

Jesteśmy gotowi! Premiera już dziś, już za chwilę!
WIĘCEJ

GODZINY OTWARCIA KASY BILETOWEJ W PONIEDZIAŁEK 17.02.2020

Szanowni Państwo, informujemy, że w poniedziałek 17.02.2020, kasa biletowa będzie czynna w godzinach 12:00 do 18:00. Za utrudnienia przepraszamy!

MARTA GUŚNIOWSKA ZAPRASZA NA „WIELKIE MI COŚ”

„W naszym spektaklu chodzi o to, że wszyscy jesteśmy ważni, bez względu na to, czy jest się wielkim Słoniem, czy Najmniejszym Ziarenkiem Piasku.I choć czasami wydaje nam się, że nie znaczymy zbyt wiele, porównujemy się z innymi, którzy więcej robią, czy więcej mają, to prawda jest taka – że każdy z nas ma tak samo istotną rolę w świecie i każdy z nas jest »po coś«.
Jesteśmy częścią większej układanki, która bez nas nie byłaby kompletna – i o tym zawsze należy pamiętać. I o tym, że każdy z nas jest »po coś« – i naszym zadaniem jest to »coś« odnaleźć.”

WIĘCEJ

ZDJĘCIA Z PRÓB DO SZTUKI „WIELKI MI COŚ”

Wielkimi krokami zbliżamy się do prapremiery! „Wielkie mi Coś” już w sobotę! A tymczasem – zdjęcia z prób. Aż chce się zobaczyć na żywo, nieprawdaż?

WIĘCEJ

PLAKAT DO PREMIERY SZTUKI „WIELKIE MI COŚ”

Autorką plakatu do premiery sztuki „Wielkie mi Coś” jest Wioletta Michalczyk, studentka Wydziału Sztuki Opolskiego. Plakat powstał na zajęciach z projektowania graficznego, prowadzonych przez dra hab. Grzegorza Gajosa.

WIĘCEJ

PRZYGOTOWANIA DO PREMIERY „ALICJI W KRAINIE CZARÓW”

W pracowni plastycznej praca na najwyższych obrotach! Modelator Mateusz Hemon, nadaje ostatnie szlify postaci, którą wyrzeźbił ze styropianu, wg projektu Andrzeja Dworakowskiego. Takie rzeczy (i nie tylko) już niedługo zobaczycie w naszej Krainie Czarów.

WIĘCEJ

MULTIKREACJE – RYTM JEST W NAS I W TEATRZE!

Już niedługo w naszym województwie rozpoczną się dwutygodniowe ferie zimowe. A dla tych, którzy nie mają planów na 18 i 19 lutego, mamy doskonałą propozycję na spędzenie tego czasu w Teatrze! Dzieci w wieku 8-13 lat, zapraszamy na pierwsze w tym roku warsztaty w ramach cyklu MULTIKREACJE projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!. Podczas MULTIKREACJI, przybliżamy uczestnikom teatr z nieco inne perspektywy, sięgając po różne dziedziny sztuki, bez których teatr trudno sobie wyobrazić… Tym razem sięgniemy po… muzykę!

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CHOREGO”

Drodzy! Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Fundację „Dr Clown”, do której z wielką przyjemnością po raz kolejny dołączamy! W Opolu odbędzie się ona po raz 5!

WIĘCEJ

TEATR. Poczuj to! 2020 – STARTUJEMY!

Drodzy Widzowie! W  lutym rozpoczynamy działania w ramach kolejnej edycji projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!. Przed nami 45 wydarzeń ujętych w 6 cykli: DRAMAT w AKCJI, CZYTANIE-DZIAŁANIE, AKADEMIA RODZICA, MULTIKREACJE, SPOTKANIA (NIE)MOŻLIWE i TEATR. ABCDEmocje.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY