„TANCERKA” W STYCZNIOWYM REPERTUARZE

Od 2 dni, tak wielu z nas żyje ceremonią w Sztokholmie, podczas której laureatka literackiej Nagrody Nobla za rok 2018 Olga Tokarczuk, odebrała złoty medal i dyplom. A ponieważ od dawna, tak wielu z nas zachwyca się twórczością tej niezwykłej Autorki, to odpowiedni moment, by przypomnieć Wam o tym, że w naszym styczniowym repertuarze pojawił się spektakl „Tancerka”. Impulsem oraz inspiracją do powstania tego spektaklu stało się opowiadanie naszej Noblistki.

WIĘCEJ

„KOZIOŁEK MATOŁEK” PO RAZ 300.!!!

Dziś zagraliśmy „Koziołka Matołka” po raz 300.!!! 18 września 2005 roku, premierowo Koziołek wystąpił po raz pierwszy. Wtedy jeszcze na dużej scenie OTLiA, gdyż małej póki co nie było…

WIĘCEJ

POWRÓT KOZIOŁKA I SCROOGE’A NA SCENĘ

Grudzień to w OTLiA czas powrotu do dwóch wyśmienitych, wspaniałych spektakli, tak bardzo wyczekiwanych przez naszą publiczność!

WIĘCEJ

MIKOŁAJKI W TEATRZE

Jutro jest dzień szczególny, bowiem przychodzi do nas ten cudowny i długo oczekiwany 🎅 I choć jest bardzo zapracowany, to znajdzie czas, by odwiedzić nas w Teatrze 🥰 Zostały nam ostatnie wolne miejsca na popołudniowe przedstawienia więc gorąco zachęcamy do rezerwacji! Jutro o godz. 18:00 gramy „Tygrysa Pietrka” 🐯 i „Niedoparki” 🧦 A tuż po nich spotykamy się z Mikołajem 🎁

WIĘCEJ

„SYMBIOZA” – SPEKTAKL W WYKONANIU TEATRU ZAPADNIA W PONIEDZIAŁEK W OTLiA

Premierowy spektakl Teatru Zapadnia jest reakcją na coraz częściej i wyraźniej ujawniający się w literaturze i w przestrzeniach społecznych problem relacji między matką a córką.

WIĘCEJ

„TCHÓRZOFRETKA”/ ZDJĘCIA Z PRÓB

Premiera „Tchórzofretki” już w sobotę. A dziś – zaglądamy za kulisy.

WIĘCEJ

TEATR. ABCDEmocje/ FOTORELACJA

„Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa, czyli o potencjale komiksów w codziennej praktyce szkolnej” – pod takim tytułem odbyły się w miniony weekend warsztaty w cyklu TEATR. ABCDEmocje, które poprowadziła Justyna Czarnota – pedagog teatru związana z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

WIĘCEJ

MULTIKREACJE – WYRAŹ SIEBIE. STREET ART W TEATRZE/ FOTORELACJA

Cóż, zapowiadaliśmy, że nie będziemy wychodzić z Teatru, ale jednak wyszliśmy… do Kina Meduza 😉

WIĘCEJ

CZYTANIE DZIAŁANIE 9.11.2019 I 16.11.2019/ FOTORELACJA

16 – tyle w tym roku odbyło się warsztatów w ramach cyklu Czytanie-Działanie projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!. A w tych 16 warsztatach – wzięło udział setki dzieci i dorosłych – zasłuchanych w czytanych opowieściach i bardzo mocno zaangażowanych w działania plastyczne i choreograficzne!

WIĘCEJ

DRAMAT W AKCJI 14.11.2019/ FOTORELACJA

To było już ostatnie w tym roku czytanie w ramach cyklu DRAMAT w AKCJI projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! I jakże emocjonujące!

WIĘCEJ

STARSZE WPISY