LIST DO PUBLICZNOŚCI

Drodzy Widzowie! W ostatnich dniach, Pracownia Dokumentacji Teatru Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, zebrała dane z całego kraju dotyczące liczby otwartych teatrów, zagranych spektakli oraz premier, a także uczestnictwa publiczności (wsparte szeroką ankietą Stowarzyszenia Dyrektorów Teatrów) w wydarzeniach organizowanych przez polskie teatry po wznowieniu przez nie działalności od 12 do 21 lutego 2021.

WIĘCEJ

TEATR. Poczuj to! 2021

Drodzy! Jeszcze w tym miesiącu rozpoczynamy kolejną edycję projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! Jeśli czekaliście na tę informację i już zaczęliście się niecierpliwić – to już Was uspokajamy! Projekt realizujemy nieprzerwanie od 2013 roku i on już na stale wpisał się w nasz harmonogram! A zatem: w tym roku czeka nas ponownie kilkadziesiąt wydarzeń, do udziału w których już dziś serdecznie Was zapraszamy!

WIĘCEJ

PONOWNIE ZAPRASZAMY NA SPEKTAKLE!

Kochani ❤ Z radością informujemy, że w ten weekend otwieramy się dla Was ponownie i już w sobotę i w niedzielę zapraszamy na pierwsze po przerwie spektakle.

WIĘCEJ

PONOWNE OTWARCIE TEATRÓW MOŻLIWE OD 12 LUTEGO

TO JUŻ OFICJALNE! Teatry mogą otworzyć się ponownie od 12 lutego! Nie wyobrażacie sobie, jak wiele radości dostarczyła nam ta wiadomość! Od ponad godziny nasze telefony urywają się!!! Pytacie, czy to prawda, że się otwieramy i czy można zarezerwować bilet na spektakl!!! Kochani ❤ Cieszymy się niezmiernie! Mamy w zanadrzu sporo propozycji, które możemy Wam zaoferować, ale potrzebujemy je wszystkie dopiąć. Prosimy – dajcie nam jeszcze chwilę. Już niebawem ogłosimy co i jak i wkrótce zobaczymy się w Teatrze!!!

WIĘCEJ

„BALLADYNA” ‼️PREMIERA W LUTYM W OTLiA‼️

Drodzy Widzowie! Na dużej scenie OTLiA trwają próby do „Balladyny” w reżyserii Konrada Dworakowskiego. Premierę zaplanowaliśmy na 20 lutego 2021. Czy odbędzie się na teatralnej scenie z udziałem publiczności, czy w formule on-line – tego jeszcze nie wiemy. Ale już dziś zapraszamy Was na nią serdecznie!

WIĘCEJ

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRÓW LALEK W TERMINIE PAŹDZIERNIKOWYM

Drodzy! W tym roku przypadać będzie jubileuszowa, 30. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Lalek. Przypominamy o tym tylko, bo wiemy, że nasi wierni Fani i Widzowie, doskonale o tym wiedzą 😉

WIĘCEJ

⭐️🌟 FILMOWE ŻYCZENIA OD TEATRU⭐️🌟

Drodzy Widzowie! Składamy Wam najlepsze życzenia Świąteczne i Noworoczne 🌲😇🎄
WIĘCEJ

WSPARCIE ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PRZECIWDZIAŁANIA COVID-19

Drodzy Widzowie, z przyjemnością informujemy, że Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19.

WIĘCEJ

OSTATNIE POŻEGNANIE

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w minioną niedzielę, w wyniku choroby, w wieku 62 lat, odeszła nasza Koleżanka, Lilianna Chrzanowska.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY