ANDRZEJ MIKOSZA NAGRODZONY

Nasz cudowny, wspaniały i uwielbiany aktor – Andrzej Mikosza – z nagrodą ZASPu! „W dowód największego uznania dla Jego talentu i osiągnięć artystycznych w dziedzinie sztuki lalkarskiej”. Andrzeju, gratulujemy Ci ogromnie!

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE 30.03.2019/ „TOMEK MAŁY JEST NIEŚMIAŁY”

W sobotę 30 marca w godz. 12:00-14:00 odbędą się pierwsze warsztaty w ramach cyklu Czytanie-Działanie projektu edukacyjnego Teatr. Poczuj to! Zapraszamy dzieci w wieku 4+ i ich rodziny do wysłuchania opowieści o przełamywaniu trudności i o pokonywaniu utrudniających życie nawyków…

WIĘCEJ

TEATR. Poczuj to! – STARTUJEMY!

23 marca rozpoczynamy działania w ramach tegorocznego projektu TEATR. Poczuj to!

WIĘCEJ

„KOLOROWI LUDZIE” NA ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Wody, proponujemy 3-etapowe działanie, którego finał będzie miał aspekt społeczny i charytatywny na skalę międzynarodową.
 
WIĘCEJ

OGŁOSZONO NOMINACJE DO ZŁOTYCH MASEK!

Podczas spotkania komisji konkursowej Artystycznych Nagród Marszałka Województwa Opolskiego „Złote Maski”, które odbyło się 4.03.2019, wyłoniono nominowanych do tegorocznej edycji nagród. Wśród nominowanych – artyści związani z naszym Teatrem, a także nasze spektakle!

WIĘCEJ

„ZORRO” – FOTOGRAFIE ZE SPEKTAKLU

Autorem zdjęć jest Grzegorz Gajos.

WIĘCEJ

WZNAWIAMY PROJEKT EDUKACYJNY TEATR. Poczuj to!

Cieszymy się ogromnie, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością! TEATR. Poczuj to! po raz kolejny otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co tym razem zapewni realizację projektu przez najbliższe 3 lata!

WIĘCEJ

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO ELEKTROAKUSTYK

Osoba do kontaktu ze strony pracodawcy: Andrzej Czyczyło, Tamara Łomnicka-Kumala tel. 77 453 73 06. Oferty proszę przesyłać pocztą elektroniczną na adres kadry@teatrlalki.opole.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu Teatru z dopiskiem: elektroakustyk. Termin składania dokumentów: do 15 marca 2019 r. Do wybranych kandydatów kontakt mailowy lub telefoniczny w dniach od 16.03.2019 r do 29.03.2019 r.

WIĘCEJ

PROTOKÓŁ RADY ARTYSTYCZNEJ XXIX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRÓW LALEK

Rada Artystyczna XXIX Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Lalek w Opolu w składzie: Joanna Braun, Bogusław Kierc, Krystian Kobyłka na posiedzeniu w dniu 12.02.2019 spośród 39 spektakli zgłoszonych na Festiwal postanowiła zakwalifikować do przeglądu konkursowego następujące przedstawienia:

WIĘCEJ

STARSZE WPISY