„ZORRO” – ZDJĘCIA Z PRÓB

Premiera „Zorro” zbliża się wielkimi krokami. Przypominamy – już w tę sobotę o godz. 19:00! A na razie, odsłaniamy kulisy i podglądamy próby.

WIĘCEJ

781 – INTERMEDIALNA WYSTAWA STUDENTÓW

781 to intermedialna wystawa studentów Pracowni Multimediów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. To 16 indywidualnych projektów opowiadających o życiu i śmierci, nadziei i lęku, samotności i opresji, pamięci i emocjach, źródłach zła i obecności dobra. Wystawa ta jest wydarzeniem towarzyszącym prapremierze sztuki „Dziennik Anne Frank”.
WIĘCEJ

ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Po raz kolejny dołączamy do wspaniałej akcji społecznej Fundacji „Dr Clown” i serdecznie zapraszamy Was do udziału!

WIĘCEJ

KASA BILETOWA NIECZYNNA 5.02.2019

Szanowni Państwo, z powodu choroby kasjerki, kasa biletowa będzie nieczynna w dniu 5.02.2019. Przepraszamy za utrudnienia. Od środy 6.02. kasa czynna wg grafiku.

WIĘCEJ

PLAKAT DO SZTUKI „DZIENNIK ANNE FRANK”

Od kilkunastu lat, studenci I roku MGR Wydziału Sztuki UO projektują plakaty do wybranych premier w OTLiA. Do premiery sztuki „Dziennik Anne Frank”, swoje prace przygotowało 18 studentów, a w ścisłym finale konkursu znaleźli się: Bartłomiej Karwat, Ewelina Kędzia, Martyna Kowalska, Klaudia Woźniak i Denis Metelin.

WIĘCEJ

GODZINY OTWARCIA KASY BILETOWEJ W DNIACH 31.01-01.02.

Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin otwarcia kasy biletowej.

WIĘCEJ

PROJEKTY KOSTIUMÓW DO SZTUKI „ZORRO”

Drodzy nasi Widzowie, zawsze bardzo entuzjastycznie reagowaliście na publikowane projekty kostiumów. A zatem – specjalnie dla Was – te, które zobaczycie w sztuce „Zorro”. Autorką projektów jest Magdalena Gajewska.

WIĘCEJ

„DZIENNIK ANNE FRANK” – ZDJĘCIA Z PRÓB

Dla Mariána Pecki, dziennik Anne jest przestrogą dla czasów obecnych. Poprzez integrację aktorstwa dramatycznego z animacją lalek i włączenie w przedstawienie teatru cieni, pozwala widzom na podróż w czasie. Sztuka nabiera wartości dokumentalnej, ponieważ jednym z głównych założeń opolskiej realizacji jest wierność tekstowi.

WIĘCEJ

ODWOŁANE SPEKTAKLE

Szanowni Państwo, informujemy że w związku z tragicznymi wydarzeniami i ogłoszoną żałobą, spektakle w dniach 17.01. (czwartek) oraz 19.01. (sobota) zostają odwołane. Łączymy się w smutku ze wszystkimi ludźmi, których poruszyła śmierć Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza. Składamy szczere kondolencje Rodzinie i wszystkim Bliskim, Przyjaciołom, Współpracownikom i Mieszkańcom Gdańska. Wyrazom współczucia, wciąż jeszcze towarzyszy niedowierzanie i szok. Myślami jesteśmy z Gdańskiem…

WIĘCEJ

STARSZE WPISY