BAJKOWE DOMKI NA JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM

W piątek 3 grudnia o godz. 17:00 serdeczne zapraszamy na oficjalne otwarcie wyjątkowej atrakcji, będącej częścią Jarmarku Bożonarodzeniowego organizowanego przez Miasto Opole. Na opolskim rynku po raz pierwszy pojawią się Bajkowe domki prezentujące baśnie Hansa Christiana Andersena, kojarzone ze Świętami Bożego Narodzenia: „Dziewczynka z zapałkami”, „Księżniczka na ziarnku grochu” i „Królowa Śniegu” (fragment).

WIĘCEJ

OBOSTRZENIA OBOWIĄZUJĄCE OD 1.12.2021

Drodzy Widzowie ❤ Z uwagi na wprowadzone w ostatnich dniach obostrzenia, informujemy że aktualnie mamy do dyspozycji 50% miejsc na widowni. W związku z faktem, że sytuacja jest bardzo dynamiczna, prosimy wziąć uwagę możliwość wprowadzenia nagłych zmian w repertuarze. O wszystkim będziemy Państwa informować na bieżąco, a w przypadku Państwa pytań i wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widzów: 774543796, 774079056; bow@teatrlalki.opole.pl. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość 😊

NAGRODY KULTURY ROZDANE

Nagrody Kultury rozdane! Wśród Laureatów – nasza aktorka Anna Wieczorek – nagrodzona za Debiut Kulturalny Roku. Gratulujemy Aniu! 25. jubileuszowa Gala Nagród Miasta Opola w Dziedzinie Kultury, która wczoraj wieczorem miała miejsce w naszym Teatrze, dostarczyła wielu emocji i wzruszeń. Nagrodzono artystów, twórców, animatorów kultury i mecenasów, których wkład w życie kulturalne Opola jest przeogromny! Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom wszystkim Nominowanym – w tym Dorocie Nowak i Andrzejowi Czyczyle, nominowanym do Nagrody za Całokształt Dokonań Twórczych i Artystycznych i dziękujemy wszystkim tworzącym kulturę – tak ważną dla każdego z nas!

WIĘCEJ

NAGRODY MIASTA OPOLA W DZIEDZINIE KULTURY

Drodzy Widzowie 💚 Już jutro w naszym Teatrze odbędzie się 25. jubileuszowa Gala Nagród Miasta Opola w Dziedzinie Kultury! Podczas Gali poznamy nazwiska Laureatów wyróżnionych w 7 kategoriach. Wydarzenie uświetnią także koncerty w wykonaniu Michała Bajora i Jareckiego.
WIĘCEJ

DRAMAT w AKCJI/ FOTORELACJA

Drodzy! Za nami ostatnie w tym roku wydarzenie w ramach cyklu DRAMAT w AKCJI projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! I takie, które nie pozostawiło nas obojętnymi, wywołało sporo emocji i chwyciło za serducha!
Zobaczcie fotorelację z czytania sztuki „Szczurołap”.
WIĘCEJ

AKADEMIA RODZICA/ FOTORELACJA

Kochani ❤ Niedawno miały miejsce ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu AKADEMIA RODZICA, na których podsumowaliśmy wiedzę i zdobyte umiejętności z empatycznej komunikacji. WIĘCEJ

MULTIKREACJE/ FOTORELACJA

Za nami ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu MULTIKREACJE projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!.
WIĘCEJ

PRZED NAMI OSTATNIE W TYM ROKU CZYTANIE-DZIAŁANIE!

AKTUALIZACJA: BRAK WOLNYCH MIEJSC

20.11.2021. godz. 13.00-14.30, na Dużej Scenie, czytamy: “O chłopcu, który wpadł do książki” – książkę nominowaną do nagrody Crystal Kite Award 2014; tekst i ilustracje: Peter Carnavas, przekład: Magda Szpyrko – Ankiewicz, redaktor serii: Hanna Negowska, Wydawnictwo Adamada.
WIĘCEJ

DRAMAT w AKCJI/ „SZCZUROŁAP” MAGDALENY DRAB, REŻ. GRZEGORZ GRECAS

18.11.2021 g. 17:00 na Małej Scenie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, w ramach cyklu DRAMAT W AKCJI odbędzie się czytanie tekstu „Szczurołap” autorstwa Magdaleny Drab w reżyserii Grzegorza Grecasa. Na czytanie zapraszamy młodzież (13+) i dorosłych.

WIĘCEJ

TEATR. ABCDEmocje/// TEATR. Poczuj to!

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów, animatorów kultury, a także wszystkich pasjonatów teatru, na warsztaty z zakresu pedagogiki teatru.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY