XXIX OFTL – RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW

W dniach 4–10 maja 2019 roku, odbędzie się XXIX edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Lalek, na który już dziś serdecznie zapraszamy! Dziś ruszyła sprzedaż biletów. Ale pamiętajcie także, że program OFTL przewiduje mnóstwo ogólnodostępnych i niebiletowanych wydarzeń.

WIĘCEJ

„ZORRO” W DNIU WAGAROWICZA

Z okazji Dnia Wagarowicza, wszystkie bilety na spektakl „Zorro” 21.03.2019 o godz. 18:00, w cenie biletu ulgowego, dla każdego (21 zł)! Zapraszamy! Rezerwacje: Biuro Obsługi widzów, tel. 77 454 37 96, 77 407 90 56, e:mail: bow@teatrlalki.opole.pl

WIĘCEJ

ANDRZEJ MIKOSZA NAGRODZONY

Nasz cudowny, wspaniały i uwielbiany aktor – Andrzej Mikosza – z nagrodą ZASPu! „W dowód największego uznania dla Jego talentu i osiągnięć artystycznych w dziedzinie sztuki lalkarskiej”. Andrzeju, gratulujemy Ci ogromnie!

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE 30.03.2019/ „TOMEK MAŁY JEST NIEŚMIAŁY”

W sobotę 30 marca w godz. 12:00-14:00 odbędą się pierwsze warsztaty w ramach cyklu Czytanie-Działanie projektu edukacyjnego Teatr. Poczuj to! Zapraszamy dzieci w wieku 4+ i ich rodziny do wysłuchania opowieści o przełamywaniu trudności i o pokonywaniu utrudniających życie nawyków…

WIĘCEJ

TEATR. Poczuj to! – STARTUJEMY!

23 marca rozpoczynamy działania w ramach tegorocznego projektu TEATR. Poczuj to!

WIĘCEJ

„KOLOROWI LUDZIE” NA ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Wody, proponujemy 3-etapowe działanie, którego finał będzie miał aspekt społeczny i charytatywny na skalę międzynarodową.
 
WIĘCEJ

OGŁOSZONO NOMINACJE DO ZŁOTYCH MASEK!

Podczas spotkania komisji konkursowej Artystycznych Nagród Marszałka Województwa Opolskiego „Złote Maski”, które odbyło się 4.03.2019, wyłoniono nominowanych do tegorocznej edycji nagród. Wśród nominowanych – artyści związani z naszym Teatrem, a także nasze spektakle!

WIĘCEJ

„ZORRO” – FOTOGRAFIE ZE SPEKTAKLU

Autorem zdjęć jest Grzegorz Gajos.

WIĘCEJ

WZNAWIAMY PROJEKT EDUKACYJNY TEATR. Poczuj to!

Cieszymy się ogromnie, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością! TEATR. Poczuj to! po raz kolejny otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, co tym razem zapewni realizację projektu przez najbliższe 3 lata!

WIĘCEJ

STARSZE WPISY