Multikreacje/ TEATR. Poczuj to!

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat do udziału w kolejnej edycji warsztatów MULTIKREACJE, realizowanych w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! Tym razem odsłonimy przed Wami kulisy mappingu 3D.

WIĘCEJ

„NIEDOPARKI” – ZDJĘCIA Z PRÓB/ FOT. ANNA MOLOKANOVA

Tak, to oni – ci, którzy odpowiadają za braki Waszych skarpetek – niedoparki. Więcej o spektaklu: http://teatrlalki.opole.pl/spektakl/niedoparki/

WIĘCEJ

JUŻ W SOBOTĘ!

Niedoparki afisz
 
projekt plakatu: Grzegorz Gajos
zdjęcie: Anna Molokanova

ADAPTACJA „NIEDOPARKÓW” NA SCENIE OTLiA

Na naszej scenie trwają próby do kolejnej premiery, która odbędzie się już w najbliższą sobotę. Adaptację „Niedoparków”, specjalnie dla nas, napisała dobrze Wam znana dramatopisarka, Malina Prześluga.

WIĘCEJ

GODZINY OTWARCIA KASY WE WRZEŚNIU

Drodzy Widzowie! We wrześniu obowiązują następujące godziny otwarcia kasy biletowej:

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY PO ODBIÓR PŁYT

Wszystkich Uczestników tegorocznych Warsztatów z Teatrem RYTM zapraszamy po odbiór płyt z nagraniem pokazu finałowego.

WIĘCEJ

WITAMY W ZESPOLE NOWYCH PRACOWNIKÓW

Jest nam miło poinformować, że z początkiem września do naszego zespołu dołączyły nowe osoby. Od dziś, specjalistką ds. pracy artystycznej i administracyjnej jest Karolina Bujak. Funkcję kierownika technicznego pełni Aleksander Anczurowski, natomiast dotychczasowy kierownik techniczny – Andrzej Czyczyło – jest od dziś kierownikiem pracowni.

WIĘCEJ

JUBILEUSZ PRACY ARTYSTYCZNEJ MARIOLI ORDAK-ŚWIĄTKIEWICZ I TOMASZA SZCZYGIELSKIEGO

W połowie sierpnia 1999 roku, rozpoczęły się próby do spektaklu „Sen” w reżyserii Zygmunta Smandzika, jednego z najważniejszych przedstawień w historii OTLiA. Wówczas, po raz pierwszy, na deskach sceny Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, stanęło dwoje aktorów, absolwentów ówczesnej PWST we Wrocławiu.

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE 31.08.2019

„Gruffalo” to książka, która stała się światowym bestsellerem, została wydana w 45 krajach, a jej nakład przekroczył 5 milionów egzemplarzy. Zdobyła niezliczoną ilość nagród, doczekała się ekranizacji, adaptacji teatralnych, wielu form wydawniczych.

WIĘCEJ

„TYGRYS PIETREK”/ ZDJĘCIA

Na pewno wszyscy już wiedzą o premierze „Tygrysa Pietrka”, która odbędzie się ten piątek. O fotorelację z prób zadbał, jak zwykle niezawodny, Grzegorz Gajos.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY