TYGRYS W TEATRZE LALEK

Kochani! Niespodzianka dla Was W tym szczególnym dniu, jakim jest Międzynarodowy Dzień Teatru, zapraszamy Was na wirtualny spacer po OTLiA, w kótrym zajrzycie za kulisy i sami będziecie mogli sprawdzić się jako aktorzy. Wyruszcie na wirtualną wycieczkę razem z uwielbianym przez Was Tygrysem i poznajcie nasz Teatr jeszcze lepiej! Miłej zabawy!

WIĘCEJ

🎭 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU 🎭

Kochani Widzowie!

Dzisiaj, o tej porze, chcieliśmy zagrać dla Was kolejny spektakl „Alicji w krainie czarów”. Chcieliśmy składać sobie i Wam, Drodzy Widzowie, życzenia z okazji naszego wspólnego święta, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.

WIĘCEJ

PILNA INFORMACJA DLA WIDZÓW

Informujemy, iż spektakle i inne propozycje repertuarowe Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki zostają zawieszone do odwołania.

WIĘCEJ

DRODZY WIDZOWIE!

Pilna informacja dla widzów! Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zdecydowaliśmy się zamknąć kasę biletową OTLiA od dnia 13 marca. Zwroty za niewykorzystane bilety będą realizowane po unormowaniu się sytuacji sanitarno–epidemiologicznej i po powrocie do działalności repertuarowej Teatru. Dotyczy to również Działu Promocji i Biura Obsługi Widzów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą mailową i telefoniczną.

WIĘCEJ

PILNA INFORMACJA DLA WIDZÓW

Drodzy Widzowie, informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie oraz zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Zarządzeniem Wojewody Opolskiego z dn. 11.03.2020r. spektakle i inne propozycje repertuarowe Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki zaplanowane od dnia 12 marca 2020r. do dnia 25 marca 2020r. włącznie zostają odwołane.

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY NA CZYTANIE-DZIAŁANIE W MARCU!

CZYTANIE – DZIAŁANIE to kreatywne warsztaty dla dzieci i ich rodzin, polegające na czytaniu współczesnej literatury dla dzieci połączone z działaniami choreograficznymi i plastycznymi. Książki czytają aktorzy OTLiA, a towarzyszące im działania plastyczne prowadzą: modelatorzy pracowni plastycznej OTLiA, działania choreograficzne: Agnieszka Gołoś-Gołąb. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!, który jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

WIĘCEJ

„WIELKIE MI COŚ”/ FOTORELACJA

„Wielkie mi Coś” – pełna humoru, ciepła opowieść o przyjaźni, nadziei i o tym, że każdy z nas jest ważny i stworzony do rzeczy wielkich – bez względu na to, czy jest ogromnym Słoniem czy też Najmniejszym Ziarenkiem Piasku. Tę piękną historię pokazujemy Wam dziś okiem fotografa Grzegorza Gajosa.

WIĘCEJ

ODWOŁANY SPEKTAKL „NIEDOPARKI” W NIEDZIELĘ 8.03.3020

Szanowni Państwo, informujemy że z powodu choroby aktora, spektakl „Niedoparki” zaplanowany na niedzielę 8 marca 2020, został odwołany. Widzowie, którzy zakupili bilety, proszeni są o dokonanie zwrotu w godzinach otwarcia kasy biletowej. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

WIĘCEJ

BĄDŹ JAK NAJMNIEJSZE ZIARENKO PIASKU – ŚWIATOWY DZIEŃ WODY W OTLiA

W sobotę 21 marca 2020 obchodzony będzie Światowy Dzień Wody, którego tegorocznym motywem przewodnim jest zmiana klimatu.  W Opolu, działania wokół tego wydarzenia, organizowane będą przez Spółkę Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o., która – podobnie jak w ubiegłych latach – zaprosiła nasz Teatr do współtworzenia programu. A zatem – serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w działaniach, które u nas będą kryły się pod nazwą „Bądź jak Najmniejsze Ziarenko Piasku”.

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE 22.02.2020/ FOTORELACJA

Babcia Marysi ostatnio zachowuje się jakoś dziwnie. Mama dziewczynki zauważa, że wygląda to tak, jakby radość uciekła z życia babci. Dlatego Marysia postanawia przyprowadzić uciekinierkę z powrotem! Z zestawem łapacza pod ręką wyrusza do parku, gdzie znajduje radość w najmniej oczekiwanych miejscach. Siuuuuuup! Jednak Marysia bardzo szybko orientuje się, że radość nie mieści się ani w torbie, ani w pudełku, ani w puszce… Czy dziewczynce uda się sprowadzić radość do babci?

WIĘCEJ

STARSZE WPISY