RYSZKA TEATRALNA

Nasza Ryksza Teatralna na Dniach Opola w niedzielę 20 maja, tuż przy odsłonięciu pomnika Księcia Kazimierza I Opolskiego.

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ LALEK TEATRALNYCH

Zapraszamy na pokonkursową wystawę prac dzieci. Tym razem, na naszym foyer, zobaczyć można 103 LALKI TEATRALNE w wykonaniu przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości wszystkich autorów – rozstrzygnięcie konkursu w przyszłym tygodniu. A tym czasem – marionetki, pacynki, kukły i muppety zapraszają do Teatru! Wystawa będzie dostępna do 17 czerwca 2018.

WIĘCEJ

GROSZE GRAJĄ ROLE/ FOTORELACJA

W przededniu akcji „Bilet do teatru za 300 groszy” i obchodów Dnia Teatru Publicznego 2018, do zakupu biletów zachęcał sam Marvin, który twierdził, że „nie trzeba być specjalnie przy kasie, ale trzeba wstać wcześniej, żeby stanąć w kolejce do kasy, by zdążyć kupić bilet w specjalnej cenie 300 groszy”.

WIĘCEJ

„MARVIN” – PREMIERA STUDENCKA

Serdecznie zapraszamy na PREMIERĘ STUDENCKĄ spektaklu „MARVIN” Marty Guśniowskiej w reżyserii Pawła Aignera: wtorek 15 maja 2018, godz. 18:00, duża scena OTLiA.

WIĘCEJ

„PUKEDLI” – SPEKTAKL NA PODSTAWIE „IWONY, KSIĘŻNICZKI BURGUNDA” GOŚCINNIE W OTLiA

19 maja o godz. 19:00 serdecznie zapraszamy na przedstawienie pt. „Pukedli” na podstawie dramatu Witolda Gombrowicza „Iwona, księżniczka Burgunda” w wykonaniu węgierskiego Teatru im. Vörösmarty’ego w Székesfehérvárze. Spektakl prezentowany będzie w ramach Dni Opola.

WIĘCEJ

„MAŁA DRAKA O ZWIERZAKACH” W II ETAPIE KWALIFIKACJI DO PROGRAMU TEATR POLSKA

„MAŁA DRAKA O ZWIERZAKACH” – spektakl autorstwa Maliny Prześlugi w reżyserii Ewy Piotrowskiej, został zarekomendowany do II etapu kwalifikacji programu TEATR POLSKA! To jeden z 20 spektakli, wybranych przez Komisję Artystyczną spośród 113 zgłoszeń!

WIĘCEJ

„MARVIN” I „ZAGUBIONY CHŁOPIEC” W FINALE 24. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

 

Szanowni Państwo, pragniemy podzielić się wspaniałą wiadomością i sukcesem naszego Teatru. Otóż, nasze dwa spektakle: „Marvin” Marty Guśniowskiej w reżyserii Pawła Aignera oraz „Zagubiony chłopiec” Artura Pałygi w reżyserii Pawła Passiniego zostały zakwalifikowane do finału 24. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

WIĘCEJ

MAJÓWKA W TEATRZE

Drodzy Widzowie! Podczas majówkowego długiego weekendu – my nie odpoczywamy. Gramy! Między 3 a 5 maja zagramy dwa nasze ostatnie premierowe spektakle: „Mała draka o zwierzakach” i „Marvin”. Serdecznie zapraszamy! Uwaga! Zaplanowana wcześniej prezentacja spektaklu „Zagubiony chłopiec” nie odbędzie się z powodu choroby aktorki.

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY DO PISANIA LISTÓW!

Na naszym foyer stanęły niecodzienne skrzynki pocztowe. Możecie do nich wrzucać listy adresowane do Marvina, Ulissesa i Finna – bohaterów jednej z ostatnich premier. Możecie napisać im o swoich marzeniach, możecie opisać swoje wrażenia po obejrzeniu spektaklu, możecie przesłać im pozdrowienia. Gorąco Was do tego zachęcamy i na pewno przekażemy aktorom!

WIĘCEJ

„ZAGUBIONY CHŁOPIEC” – TRAILER

Zapraszamy do teatralnego i wirtualnego świata, w którym dziecięca wrażliwość zderza się ze sferą gier toczących się w cyberprzestrzeni.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY