OTLiA – SZTUKA Z WIELU UJĘĆ/ KLIP PROMOCYJNY

Świat zachwytu i kolorów
Świat iluzji, emocji
I niebanalnych wrażeń…
 
Taki właśnie jest Teatr!
Zobacz go!
WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE 21.09.2019

„Chcesz wiedzieć o czym marzy sowa, dlaczego ćma leci do światła, w czym mistrzostwo osiągnął jeż, jak właściwie wygląda świetlik i co nabroił nietoperz? Odpowiedzi na te niezwykle ważne pytania znajdziesz właśnie w tej książce!”

WIĘCEJ

Multikreacje/ TEATR. Poczuj to!

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat do udziału w kolejnej edycji warsztatów MULTIKREACJE, realizowanych w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! Tym razem odsłonimy przed Wami kulisy mappingu 3D.

WIĘCEJ

„NIEDOPARKI” – ZDJĘCIA Z PRÓB/ FOT. ANNA MOLOKANOVA

Tak, to oni – ci, którzy odpowiadają za braki Waszych skarpetek – niedoparki. Więcej o spektaklu: http://teatrlalki.opole.pl/spektakl/niedoparki/

WIĘCEJ

JUŻ W SOBOTĘ!

Premiera spektaklu „Niedoparki” w reżyserii Pawła Aignera już w sobotę na dużej scenie OTLiA!

WIĘCEJ

ADAPTACJA „NIEDOPARKÓW” NA SCENIE OTLiA

Na naszej scenie trwają próby do kolejnej premiery, która odbędzie się już w najbliższą sobotę. Adaptację „Niedoparków”, specjalnie dla nas, napisała dobrze Wam znana dramatopisarka, Malina Prześluga.

WIĘCEJ

GODZINY OTWARCIA KASY WE WRZEŚNIU

Drodzy Widzowie! We wrześniu obowiązują następujące godziny otwarcia kasy biletowej:

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY PO ODBIÓR PŁYT

Wszystkich Uczestników tegorocznych Warsztatów z Teatrem RYTM zapraszamy po odbiór płyt z nagraniem pokazu finałowego.

WIĘCEJ

WITAMY W ZESPOLE NOWYCH PRACOWNIKÓW

Jest nam miło poinformować, że z początkiem września do naszego zespołu dołączyły nowe osoby. Od dziś, specjalistką ds. pracy artystycznej i administracyjnej jest Karolina Bujak. Funkcję kierownika technicznego pełni Aleksander Anczurowski, natomiast dotychczasowy kierownik techniczny – Andrzej Czyczyło – jest od dziś kierownikiem pracowni.

WIĘCEJ

JUBILEUSZ PRACY ARTYSTYCZNEJ MARIOLI ORDAK-ŚWIĄTKIEWICZ I TOMASZA SZCZYGIELSKIEGO

W połowie sierpnia 1999 roku, rozpoczęły się próby do spektaklu „Sen” w reżyserii Zygmunta Smandzika, jednego z najważniejszych przedstawień w historii OTLiA. Wówczas, po raz pierwszy, na deskach sceny Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, stanęło dwoje aktorów, absolwentów ówczesnej PWST we Wrocławiu.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY