„MARVIN” – zdjęcia

Jeśli jeszcze nie widzieliście jednej z naszych najnowszych premier, to jest ku temu okazja… choćby w najbliższy weekend. Serdecznie zapraszamy na spektakl, w którym znajdziecie sporo metafizyki, zadumy, ale także ciepłego żartu, o czym zapewnia sam reżyser, Paweł Aigner.

WIĘCEJ

WYBORY MISS I MISTERA OPOLA 60+

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, organizowanym wraz z Centrum Informacyjno-Edukacyjnym „Senior” w Opolu. Gala Wyborów Miss i Mistera Opola 60+, odbędzie się 8 marca 2018 o godz. 13:00 na małej scenie OTLiA.

WIĘCEJ

„OJCZYZNA” – SPEKTAKL DLA DZIECI

3 marca 2018 o godz. 10.30 serdecznie zapraszamy na spektakl „Ojczyzna” na podstawie poezji Krystyny Miłobędzkiej w wykonaniu studentów Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie Filii we Wrocławiu. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6+.

WIĘCEJ

INTERMEDIALNA WYSTAWA (NIE)POKÓJ

(Nie)pokój – to intermedialna wystawa studentów Pracowni Multimediów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Prace powstały w pod opieką artystyczną dr hab. Bartosza Posackiego i mgr Pauliny Ptaszyńskiej. Wystawa jest wydarzeniem towarzyszącym premierze sztuki “Zagubiony chłopiec”.

WIĘCEJ

„ZAGUBIONY CHŁOPIEC” – ZDJĘCIA Z PRÓB

Tytułowy „Zagubiony chłopiec” zagubił się w grze komputerowej. Czym właściwie jest sieć? Czy sieć wciąga jak wir, czy może jest to miejsce, w którym można się schować? Czy można stamtąd wyjść i jaką się za to płaci cenę? Zapraszamy do świata gry.

WIĘCEJ

DOŁĄCZ DO AKCJI „WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CHOREGO”

Kochani! Kolejny raz gorąco namawiamy Was do wzięcia udziału w akcji WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CHOREGO, której inicjatorem jest Fundacja Dr Clown Region Opolszczyzna. To akcja, dzięki której niewielkim wysiłkiem możemy zrobić dużo dobrego!

WIĘCEJ

ZDJĘCIA Z PRÓB „MARVINA”

Tytułowy Marvin to dinozaur. Marvin smuci się, bo jest przedstawicielem gatunku, który musi zniknąć. Melancholijny dinozaur, nad którym wisi widmo wyginięcia, spotyka na swojej drodze motyla, który wie, że będzie żył tylko dzień i z czym się pogodnie godzi, a także żółwia który wie, że pożyje długo, ale możliwe, że w samotności. Czy jest jakieś wyjście z tej pogmatwanej sytuacji?

WIĘCEJ

„MAŁA DRAKA O ZWIERZAKACH” – ZDJĘCIA Z PRÓB

Poznajcie bliżej bohaterów sztuki „Mała draka o zwierzakach”. Premiera już w przyszłą sobotę.

WIĘCEJ

24. OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Jest nam ogromnie miło poinformować, że dwa nasze spektakle: „Mała draka o zwierzakach” Maliny Prześlugi oraz „Marvin” Marty Guśniowskiej zostały zakwalifikowane do I etapu 24. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
WIĘCEJ

STARSZE WPISY