ZAPRASZAMY NA DRAMAT W AKCJI

23.09.2021 g. 17:00 na Małej Scenie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, w  ramach cyklu DRAMAT  W AKCJI   odbędzie  się  czytanie  tekstu  „Naprawda” autorstwa i w reżyserii Bogusława Kierca. Na czytanie zapraszamy młodzież  (12+) i dorosłych. Będzie to pierwsze od dłuższego czasu czytanie, które odbędzie się w formule na żywo, z publicznością!

WIĘCEJ

AKADEMIA RODZICA

Już w najbliższy piątek zapraszamy na kolejne spotkanie Akademii Rodzica. W planie podsumowanie letnich przeżyć i emocji. Na wydarzenie zapraszamy wszystkie osoby, które wcześniej uczestniczyły w naszych warsztatach. Spotykamy się o 17.30 na Małej Scenie.

WIĘCEJ

🔔🔔🔔WAŻNY KOMUNIKAT 🔔🔔🔔 dotyczący kasy biletowej i płatności za bilety

Drodzy Widzowie!
W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę 10, 11 i 12 września, przewidziane są prace konserwatorskie, co spowoduje przerwę w dostawie Internetu.

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE 4.09.2021/// FOTORELACJA

Zapraszamy do obejrzenia foroteracji z Czytania-Działania. Autorem fotografii jest Grzegorz Gajos.

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE/// TEATR. Poczuj to! 4.09.2021

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na kolejne warsztaty Czytanie-Działanie, które odbędą się na Małej Scenie OTLiA. Czytać i działać będziemy wokół książki “Kury, czyli krótka historia o wspólnocie” Wydawnictwa Adamada, tekst i ilustracje: Laurent Cardon. Czyta: Anna Jarota, warsztaty ruchowe poprowadzi Mariola Ordak-Świątkiewicz, a warsztaty plastyczne: Beata Wepa.

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE 28.08.2021/// FOTORELACJA

I tak oto wystartowaliśmy po dłuuuugiej przerwie! W ubiegłą sobotę, po raz pierwszy od dłuższego czasu, w formie stacjonarnej, odbyły się warsztaty Czytanie-Działanie! Wspaniale było znowu „na żywo” się z Wami spotkać! Zobaczcie, jak wspaniale się bawiliśmy (i uczyliśmy, jednocześnie)! Fotorelację przygotował Grzegorz Gajos. A kto POCZUŁ SIĘ zachęcony do wzięcia udziału w kolejnych wydarzeniach – zapraszamy w najbliższą sobotę. Szczegóły już jutro!

WIĘCEJ

POWRÓT NA SCENĘ „ŚW. FRANCISZKA”

Już w ten weekend zapraszamy Was na przedstawienie „O mniejszych braciszkach Św. Franciszka”, którego nie było na naszej scenie kilka lat!

WIĘCEJ

WEEKEND Z CZYTANIEM-DZIAŁANIEM

Drodzy Widzowie! Mamy dla Was szczególne zaproszenie: do naszego Teatru i do sieci, powracają warsztaty Czytanie-Działanie! Na ten weekend przygotowujemy dla Was dwie odsłony: w sobotę warsztaty odbędą się stacjonarnie w siedzibie Teatru, a w niedzielę w formule on-line. A jeśli nie wiecie, na która wersję się zdecydować, to polecamy Wam… obie 😊 Czy w naszym Teatrze, czy we własnym domu, już w ten weekend możecie się z nami spotkać!

WIĘCEJ

WRACAMY PO WAKACYJNEJ PRZERWIE

Dzień Dobry! Kochani ❤ Fretka 🐾 wyszła z domu i już od jutra wyparuje Was na małej scenie! Jest za Wami bardzo stęskniona, w końcu nie widziała publiczności od czerwca… Od środy 18.08.20201 jesteśmy z Wami znowu 😁 Czy widzimy uśmiech na Waszych twarzach? 😉

WIĘCEJ

⛱☀️🌳 ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI! ⛱☀️🌳

Kochani Widzowie ❤️  Życzymy Wam wspaniałych wakacji, dużo słońca i letniego wypoczynku 🚴‍♀️🏊🪂🤿🏖🏝  Wracamy do Was w sierpniu! Do zobaczenia po urlopie ⛱☀️🌳Repertuar 👉 TUTAJ

WIĘCEJ

STARSZE WPISY