CZYTANIE-DZIAŁANIE 24.09.2016 – FOTORELACJA

Czytanie-działanie – czyli jak zwykle dużo rodzinnej zabawy, ale i poważne tematy do rozważenia. Tym razem wspólnie z orzesznicą i mrówkojadem poszukiwaliśmy sensu życia i inspirowaliśmy się do tworzenia swoich własnych książek.

WIĘCEJ

„KOLOROWI LUDZIE” – ZDJĘCIA Z PRÓB

W sobotę 24 września ostatnia z trzech zaplanowanych na ten miesiąc premier – „Kolorowi Ludzie” autorstwa i w reżyserii Honoraty Mierzejewskiej-Mikoszy.

WIĘCEJ

JESTEŚMY W RANKINGU MIESIĘCZNIKA TEATR: NAJLEPSZY, NAJLEPSZA, NAJLEPSI W SEZONIE 2015/2016!

Przypomnijmy, że ranking TEATRu to opinie kilkunastu najważniejszych krytyków teatralnych, oceniających realizacje powstałe w teatrach w ostatnim sezonie.

WIĘCEJ

ZDJĘCIA Z PRÓB DO SZTUKI „MAŁA MYSZ I SŁOŃ DO PARY”

Już w najbliższą sobotę nasza druga premiera w nowym sezonie – „MAŁA MYSZ I SŁOŃ DO PARY”. Chcecie z nami podejrzeć, co dzieje się na małej scenie? Oto efekt sesji zdjęciowej realizowanej w trakcie prób. Autorem zdjęć jest Grzegorz Gajos.

WIĘCEJ

ZMIANA GODZINY PREMIERY „IDZIEMY PO SKARB”

Szanowni Państwo! Z przyczyn losowych nastąpiła zmiana godziny premiery spektaklu „Idziemy po skarb”. Premiera odbędzie się o godz. 18:00 (sobota, 10 września). Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

WIĘCEJ

PREMIERA „IDZIEMY PO SKARB” JUŻ 10 WRZEŚNIA!

Premierą otwierającą nowy sezon w OTLiA będzie „IDZIEMY PO SKARB” Janoscha w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego. Tę niezwykle barwną, rozśpiewaną i mądrą opowieść o przygodach Misia i Tygryska, wystawiliśmy po raz pierwszy w roku 2007. Po latach spektakl wraca na naszą scenę w odświeżonej formie i z lekko zmienioną obsadą :) Sztuka zrealizowana jest w konwencji teatru lalkowego – parawanowego z nowoczesnymi formami lalek muppetowych.

WIĘCEJ

REPERTUAR NA WRZESIEŃ

Dzień dobry! Witamy bardzo serdecznie po wakacyjnej przerwie! Na naszej stronie jest już dostępny repertuar na wrzesień, a w nim kilka niespodzianek! Zachęcamy gorąco do lektury, do rezerwacji biletów i do przyjścia na nowe spektakle, oczywiście :)

WIĘCEJ

PRZERWA WAKACYJNA

Kochani! Rozpoczynamy wakacje. Życzymy wszystkim udanego, letniego wypoczynku! Na pierwsze spektakle zapraszamy we wrześniu, który będzie dla nas bardzo zapracowanym miesiącem, bowiem przygotujemy aż trzy premiery!!! Dziękujemy za ten sezon! Bądźcie z nami!!!

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE – POKAZ FINAŁOWY

Warsztaty LATO w TEATRZE w Opolu, realizowane przez Opolski Teatr Lalki i Aktora + Stowarzyszenie Opolskie Lamy, zakończyły się dwukrotną prezentacją pokazu finałowego pt. „1001 AUTOPORTRETÓW” zaprezentowanego na dużej scenie 9 i 10 lipca 2016.

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE – próby do pokazu finałowego

W ferworze przygotowań pokazu finałowego, nie zdążyliśmy wrzucić zdjęć z ostatnich prób. Już nadrabiamy zaległości :)

WIĘCEJ

STARSZE WPISY