„TRZEJ MUSZKIETEROWIE” NAJLEPSZYM PRZEDSTAWIENIEM WG DZIECIĘCEGO JURY FESTIWALOWEGO!

„Było dużo zabawy, były też różne np. uczucia”
„Mogłyśmy się pośmiać, był to naprawdę cudowny spektakl”
„To był taki spektakl z pazurem”
„Były momenty, które chwyciły nas za serce”
– tak komentują werdykt członkinie jury dziecięcego 23. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu!

WIĘCEJ

BAJKOWE KULISY – NOWY TEMAT LEKCJI TEATRALNEJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowej LEKCJI TEATRALNEJ! BAJKOWE KULISY – to lekcja skierowana do najmłodszego widza (przedszkola, klasy 1-3 szkoły podstawowej), dotycząca przedstawień w pełni lalkowych i rozgrywanych na scenie parawanowej.

WIĘCEJ

DRAMAT w AKCJI, CZYLI INSCENIZOWANE CZYTANIA W TEATRZE/// WSTĘP WOLNY

Zapraszamy młodzież w wieku 15+ i dorosłych na wydarzenie z cyklu DRAMAT W AKCJI organizowane w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! W dwa kolejne czwartki: 20 i 27 października, o godz. 17:00, po raz kolejny, ale ostatni w tym roku, zapraszamy widzów do udziału w czytaniach nowej dramaturgii, przygotowywanych przez zaproszonych do Opola reżyserów. W czytaniach biorą udział aktorzy naszego Teatru.

WIĘCEJ

„KOLOROWI LUDZIE” – TRAILER

Drodzy Widzowie mali i duzi! Zapraszamy serdecznie do OTLiA na spektakl „Kolorowi Ludzie”. Co było na początku, przed stworzeniem wszystkiego? Jak pojawiły się lądy i morza? Kiedy pojawił się człowiek? O tym wszystkim opowiadają twórcy tego wyjątkowego przedstawienia.

WIĘCEJ

WYRÓŻNIENIE DLA NASZEJ AKTORKI DOROTY NOWAK!

Jury 20. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK, wyróżniło Dorotę Nowak za grę aktorską w spektaklu „Smacznego, proszę Wilka…”. To wspaniałe wyróżnienie, zwłaszcza że Dorota stworzyła w tym przedstawieniu aż trzy wyjątkowe role (Wilk II, Kleszcz II, Lisica). Cieszymy się ogromnie, gratulujemy i ściskamy LAUREATKĘ!!!

WIĘCEJ

„IDZIEMY PO SKARB” fot. Grzegorz Gajos

Niezwykle barwny spektakl „Idziemy po skarb” w obiektywie Grzegorza Gajosa.

WIĘCEJ

„KOLOROWI LUDZIE” – ZDJĘCIA AUTORSTWA GRZEGORZA GAJOSA

„Kolorowi Ludzie” – trzecia premiera nowego sezonu w OTLiA. Piękne przedstawienie, cudowni aktorzy wyczarowujący świat na kameralnej scenie, budzący zachwyt (nie tylko) dziecięcej publiczności. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Grzegorza Gajosa i do obejrzenia spektaklu na żywo :)

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY PO ODBIÓR PŁYT DOKUMENTUJĄCYCH LATO W TEATRZE

Drodzy uczestnicy tegorocznego Lata w Teatrze! W końcu możemy Was zaprosić do Teatru po odbiór płyt dokumentujących warsztaty! Mnóstwo zdjęć Grzegorza Gajosa i filmy Marcina Pawełczaka, przypomną Wam ten – mamy nadzieję – wyjątkowy czas. Płyty dostępne są na portierni OTLiA, przez całą dobę, już od dziś (oczywiście bezpłatnie). ZAPRASZAMY!!!

WIĘCEJ

TEATR ABCDEMOCJE 28.09.2016 – FOTORELACJA

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć Dorotę Ogrodzką, pedagog teatru, która poprowadziła warsztaty pn. Społeczeństwo/sztuka/uczeń – teatr zaangażowany, w ramach cyklu TEATR ABCDEmocje projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!.

WIĘCEJ

„MAŁA MYSZ I SŁOŃ DO PARY”

Jedna z wrześniowych premier – „Mała Mysz i Słoń do pary” – w obiektywie Grzegorza Gajosa.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY