ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ WYSTAWY „LISTY”

„Listy” to wystawa animacji i projektów multimedialnych, autorstwa studentów Instytutu Sztuki UO, która powstała pod opieką artystyczną dra hab. Bartosza Posackiego i mgra Michała Misiury. Ta multimedialna instalacja jest inspirowana autentycznymi listami, które Seniorzy napisali do swoich rodziców. Niezwykle szczere i wzruszające wypowiedzi, stały się inspiracją dla młodych artystów do stworzenia instalacji.

WIĘCEJ

FILM PROMUJĄCY DZIEŃ SENIORA W OTLiA

Już w najbliższą sobotę Dzień Seniora w OTLiA. Od godz. 10:00 do 12:00 na Seniorów czekać będą różne atrakcje: muzyczne, teatralne, plastyczne i akustyczne.

WIĘCEJ

DZIEŃ SENIORA W OTLiA

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – Dniu Seniora, organizowanym w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora w ramach akcji 60+ KULTURA. Na Dzień Seniora zapraszamy w sobotę 23 września od godz. 10:00 – 12:00.

WIĘCEJ

ZDJĘCIA Z PRÓB

„Akademia Pana Kleksa” – zdjęcia z prób!
WIĘCEJ

TEATR ZDOBYŁ WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE LODOŁAMACZE 2017!

Była to już 12. edycja konkursu, w którym nagradzani są pracodawcy, instytucje i organizacje tworzący odpowiednie warunki pracy dla osób niepełnosprawnych.

WIĘCEJ

PODGLĄDAMY PRÓBY

Podglądamy co dzieje się na scenie i zdradzamy fragment próby sztuki „Hokus pokus, czary mary… i Król”. Czy już macie ochotę zasiąść na widowni?

WIĘCEJ

PIERWSZA PREMIERA W NOWYM SEZONIE

Nowy sezon otworzymy 9 września prapremierą sztuki Marty Guśniowskiej „Hokus pokus, czary mary… i Król” w reżyserii Pawła Aignera. Będziecie oczarowani!

WIĘCEJ

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI!

W OTLiA sezon urlopowy w pełni! Zobaczymy się ponownie na początku września. Wówczas będziemy mieli dla Was nowe realizacje na początek sezonu! A tymczasem – życzymy wszystkim Widzom wspaniałych, słonecznych wakacji!

  WIĘCEJ

PRZEPŁYW – POKAZ FINAŁOWY/ FOTORELACJA

Fotorelacja z pokazu finałowego, który odbył się w ramach Warsztatów z Teatrem PRZEPŁYW, organizowanych przez Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki i Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Pokaz odbył się 7.7.2017 o godz. 17:00 na małej scenie OTLiA.

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY SENIORÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Organizatorzy konkursu – Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki oraz Centrum Informacyjno-Edukacyjne Senior w Opolu, serdecznie zapraszają osoby w wieku 60+ do wzięcia udziału w konkursach, których celem jest aktywizacja środowisk senioralnych.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY