MULTIKREACJE/ TEATR. Poczuj to! fot. Grzegorz Gajos

Wczoraj zakończył się cykl kreacyjnych warsztatów dla dzieci pn. RUSZAJ – choreografia w przestrzeni. Magda Wolnicka i Anna Dziedzic, tancerki – naszej publiczności znane z spektaklu dla najnajmłodszych „LABirynt” – poprowadziły z uczestnikami choreograficzne zajęcia, zakończone krótkim pokazem tanecznym.

WIĘCEJ

„TRZEJ MUSZKIETEROWIE” NAJLEPSZYM PRZEDSTAWIENIEM WG DZIECIĘCEGO JURY FESTIWALOWEGO!

„Było dużo zabawy, były też różne np. uczucia”
„Mogłyśmy się pośmiać, był to naprawdę cudowny spektakl”
„To był taki spektakl z pazurem”
„Były momenty, które chwyciły nas za serce”
– tak komentują werdykt członkinie jury dziecięcego 23. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu!

WIĘCEJ

BAJKOWE KULISY – NOWY TEMAT LEKCJI TEATRALNEJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowej LEKCJI TEATRALNEJ! BAJKOWE KULISY – to lekcja skierowana do najmłodszego widza (przedszkola, klasy 1-3 szkoły podstawowej), dotycząca przedstawień w pełni lalkowych i rozgrywanych na scenie parawanowej.

WIĘCEJ

DRAMAT w AKCJI, CZYLI INSCENIZOWANE CZYTANIA W TEATRZE/// WSTĘP WOLNY

Zapraszamy młodzież w wieku 15+ i dorosłych na wydarzenie z cyklu DRAMAT W AKCJI organizowane w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! W dwa kolejne czwartki: 20 i 27 października, o godz. 17:00, po raz kolejny, ale ostatni w tym roku, zapraszamy widzów do udziału w czytaniach nowej dramaturgii, przygotowywanych przez zaproszonych do Opola reżyserów. W czytaniach biorą udział aktorzy naszego Teatru.

WIĘCEJ

„KOLOROWI LUDZIE” – TRAILER

Drodzy Widzowie mali i duzi! Zapraszamy serdecznie do OTLiA na spektakl „Kolorowi Ludzie”. Co było na początku, przed stworzeniem wszystkiego? Jak pojawiły się lądy i morza? Kiedy pojawił się człowiek? O tym wszystkim opowiadają twórcy tego wyjątkowego przedstawienia.

WIĘCEJ

WYRÓŻNIENIE DLA NASZEJ AKTORKI DOROTY NOWAK!

Jury 20. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego dla Dzieci i Młodzieży KORCZAK, wyróżniło Dorotę Nowak za grę aktorską w spektaklu „Smacznego, proszę Wilka…”. To wspaniałe wyróżnienie, zwłaszcza że Dorota stworzyła w tym przedstawieniu aż trzy wyjątkowe role (Wilk II, Kleszcz II, Lisica). Cieszymy się ogromnie, gratulujemy i ściskamy LAUREATKĘ!!!

WIĘCEJ

„IDZIEMY PO SKARB” fot. Grzegorz Gajos

Niezwykle barwny spektakl „Idziemy po skarb” w obiektywie Grzegorza Gajosa.

WIĘCEJ

„KOLOROWI LUDZIE” – ZDJĘCIA AUTORSTWA GRZEGORZA GAJOSA

„Kolorowi Ludzie” – trzecia premiera nowego sezonu w OTLiA. Piękne przedstawienie, cudowni aktorzy wyczarowujący świat na kameralnej scenie, budzący zachwyt (nie tylko) dziecięcej publiczności. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Grzegorza Gajosa i do obejrzenia spektaklu na żywo :)

WIĘCEJ

ZAPRASZAMY PO ODBIÓR PŁYT DOKUMENTUJĄCYCH LATO W TEATRZE

Drodzy uczestnicy tegorocznego Lata w Teatrze! W końcu możemy Was zaprosić do Teatru po odbiór płyt dokumentujących warsztaty! Mnóstwo zdjęć Grzegorza Gajosa i filmy Marcina Pawełczaka, przypomną Wam ten – mamy nadzieję – wyjątkowy czas. Płyty dostępne są na portierni OTLiA, przez całą dobę, już od dziś (oczywiście bezpłatnie). ZAPRASZAMY!!!

WIĘCEJ

TEATR ABCDEMOCJE 28.09.2016 – FOTORELACJA

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć Dorotę Ogrodzką, pedagog teatru, która poprowadziła warsztaty pn. Społeczeństwo/sztuka/uczeń – teatr zaangażowany, w ramach cyklu TEATR ABCDEmocje projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY