PRZERWA WAKACYJNA

Kochani! Rozpoczynamy wakacje. Życzymy wszystkim udanego, letniego wypoczynku! Na pierwsze spektakle zapraszamy we wrześniu, który będzie dla nas bardzo zapracowanym miesiącem, bowiem przygotujemy aż trzy premiery!!! Dziękujemy za ten sezon! Bądźcie z nami!!!

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE – POKAZ FINAŁOWY

Warsztaty LATO w TEATRZE w Opolu, realizowane przez Opolski Teatr Lalki i Aktora + Stowarzyszenie Opolskie Lamy, zakończyły się dwukrotną prezentacją pokazu finałowego pt. „1001 AUTOPORTRETÓW” zaprezentowanego na dużej scenie 9 i 10 lipca 2016.

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE – próby do pokazu finałowego

W ferworze przygotowań pokazu finałowego, nie zdążyliśmy wrzucić zdjęć z ostatnich prób. Już nadrabiamy zaległości :)

WIĘCEJ

TRAILER POKAZU FINAŁOWEGO LATA W TEATRZE

Premiera spektaklu „1001 AUTOPORTRETÓW” w wykonaniu uczestników opolskiego LATA w TEATRZE już jutro na dużej scenie.

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE – PLAKAT DO POKAZU FINAŁOWEGO

„1001 AUTOPORTRETÓW”- plakat do pokazu finałowego warsztatów LATO w TEATRZE wykonali uczestnicy grupy kostiumowo-scenograficznej.

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE – CHWILA WYTCHNIENIA :)

Chwila wytchnienia pomiędzy próbami do pokazu finałowego! Serdecznie dziękujemy naszemu opolskiemu, niezastąpionemu „Sopelkowi” za zaproszenie całej warsztatowej grupy LATA w TEATRZE! Było przepysznie!!!

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE – TRWAJĄ PRÓBY DO POKAZU FINAŁOWEGO

Zbliżamy się do pokazu finałowego. Już w sobotę i w niedzielę spektakl „1001 AUTOPORTRETÓW” z udziałem 41 uczestników LATA w TEATRZE.

WIĘCEJ

„WAITING FOR THE RAIN” WYRUSZA W 3-TYGODNIOWĄ TRASĘ PO GRECKICH WYSPACH!

I stało się!!! Już dziś ekipa OTLiA wyrusza w 3-tygodnią artystyczną wyprawę do Grecji, gdzie zaprezentuje spektakl „Waiting for the rain” dla tamtejszej publiczności!

WIĘCEJ

LATO w TEATRZE – praca w grupach

Każdy dzień rozpoczynamy wspólną rozgrzewką i kończymy zajęciami relaksacyjnymi.  A pomiędzy – pracujemy w grupach: aktorskiej (prowadzący: Martyna Majewska i Krzysztof Jarota), kostiumowo-scenograficznej (prowadząca: Beata Majewska), muzycznej (prowadzący: Michał Kowalski) i filmowo-animacyjnej (prowadzący: Rafał Mościcki).

WIĘCEJ

LATO w TEATRZE – DZIEŃ DRUGI

Działamy! I w oooogroooomnyyyyym skupieniu zaczynamy tworzyć AUTOPORTRETY :)

WIĘCEJ

STARSZE WPISY