WODNE STWORZENIA DO PRZYTULENIA – FOTORELACJA Z WARSZTATÓW

67 wodnych stworów stworzyliście na rodzinnych warsztatach w pracowni plastycznej! A wśród nich m.in.: ośmiornice, żaby, rekiny, koniki morskie, płaszczki, żółwie i meduzy – a wszystkie wykonane na bazie małych poduszek.

WIĘCEJ

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY

Światowy Dzień Wody będziemy obchodzić już w najbliższą sobotę. Z tej okazji wiele atrakcji szykuje Spółka Wodociagi i Kanalizacja w Opolu wraz z partnerami wydarzenia. W OTLiA – specjalny pokaz „Akademii Pana Kleksa”, a tuż po nim – spotkanie z panią dr inż. Iwoną Kłosok-Bazan z Politechniki Opolskiej, która przedstawi różne doświadczenia z wodą. To także finał projektu „Wodne stworzenia do przytulenia”, podczas którego wraz z Fundacją „Dr Clown” Region Opolszczyzna przekażemy do szpitali wszystkie zrobione przez Was przytulanki!

WIĘCEJ

„PASJA” – PANTOMIMICZNY SPEKTAKL GOŚCINNIE W OTLiA

22 marca w naszym Teatrze odbędzie się szczególne wydarzenie – pokaz spektaklu „Pasja”. Wydarzenie to organizowane jest wraz z Opolskim Oddziałem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

WIĘCEJ

OSTATNIE MIEJSCA NA WARSZTATY „WODNE STWORZENIA DO PRZYTULENIA”

Oto pierwsze WODNE STWORZENIA DO PRZYTULENIA! Te akurat stworzyli nasi artyści-plastycy z modelatorni. Ale pod ich okiem będziecie mogli zrobić tego typu, niepowtarzalne i wyjątkowe wodne stwory na bazie… poduszek! Wszystkie wykonane przez Was poduchy-przytulanki trafią do dzieci przebywających w opolskich szpitalach.

WIĘCEJ

24. OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasz kolejny spektakl – „Zagubiony chłopiec” Artura Pałygi w reżyserii Pawła Passiniego został zakwalifikowany do I etapu 24. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

WIĘCEJ

„MAŁA DRAKA O ZWIERZAKACH” – ZDJĘCIA ZE SPEKTAKLU

Dziś polecamy Waszej uwadze fotorelację z przedstawienia „Mała draka o zwierzakach”, czyli naszego „ekologicznego” spektaklu o zagrożonych gatunkach zwierząt.

WIĘCEJ

WODNE STWORZENIA DO PRZYTULENIA – WYDARZENIE Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA WODY

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie pn. WODNE STWORZENIA DO PRZYTULENIA, na który składają się warsztaty, spektakl i akcja charytatywna. Projekt adresowany jest do dzieci w wieku 6+ i ich rodzin, który organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Wody. Do udziału w projekcie zapraszają OPOLSKI TEATR LALKI I AKTORA, WODOCIĄGI I KANALIZACJA W OPOLU SP. Z O.O. ORAZ FUNDACJA „DR CLOWN” REGION OPOLSZCZYZNA.

WIĘCEJ

„ZAGUBIONY CHŁOPIEC” – FOTORELACJA

Zapraszamy do teatralnego i wirtualnego świata, wyczarowanego na małej scenie Teatru. „Zagubiony chłopiec” Artura Pałygi w reżyserii Pawła Passiniego – spektakl, który zachwyca, hipnotyzuje, trzyma w napięciu i nie pozostawia obojętnym…

WIĘCEJ

„MARVIN” – zdjęcia

Jeśli jeszcze nie widzieliście jednej z naszych najnowszych premier, to jest ku temu okazja… choćby w najbliższy weekend. Serdecznie zapraszamy na spektakl, w którym znajdziecie sporo metafizyki, zadumy, ale także ciepłego żartu, o czym zapewnia sam reżyser, Paweł Aigner.

WIĘCEJ

WYBORY MISS I MISTERA OPOLA 60+

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, organizowanym wraz z Centrum Informacyjno-Edukacyjnym „Senior” w Opolu. Gala Wyborów Miss i Mistera Opola 60+, odbędzie się 8 marca 2018 o godz. 13:00 na małej scenie OTLiA.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY