BENKU, DZIĘKUJEMY ZA LATA PRACY W OTLiA!

Dziś ostatni dzień pracy w Teatrze naszego Kolegi. Bernard Pyrek – oprócz tego, że rzetelny fachowiec i sumienny specjalista ds. oświetlenia, to jeszcze cudowny człowiek i dobry kolega.
WIĘCEJ

DZIEŃ OTWARTY TEATRU

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY TEATRU 🎭
SOBOTA, 3 czerwca 2023, od godz. 11:00 do 14:00
WIĘCEJ

ZAPRASZAMY NA 7. FESTIWAL KSIĄŻKI

Wraz z Wydawnictwem Zakamarki będziemy na 7. Festiwalu Książki, który rozpoczyna się w Opolu już w ten weekend. W sobotę 3 czerwca 2023 o godz. 11:00, zapraszamy na spotkanie z rodziną Obrabków. Wysłuchamy fragmentów książki Andersa Sparringa i Pera Gustavssona „Rodzina Obrabków i urodzinowy skok” w interpretacji Karoliny Gorzkowskiej. A potem będzie czas na działania twórcze, sprawnościowe i sesję fotograficzną.
WIĘCEJ

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO: SPECJALISTA W BIURZE ORGANIZACJI WIDOWNI

POSZUKUJEMY SPECJALISTY DO BIURA ORGANZIACJI WIDOWNI
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV zgodnie z informacją poniżej.
WIĘCEJ

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO: SPECJALISTA DS. OŚWIETLENIA

POSZUKUJEMY SPECJALISTY DS. OŚWIETLENIA
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV zgodnie z informacją poniżej.

WIĘCEJ

JUBILEUSZ 40-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ DYREKTORA NACZELNEGO I ARTYSTYCZNEGO KRYSTIANA KOBYŁKI ORAZ AKTORÓW ANDRZEJA MIKOSZY I ANDRZEJA SZYMAŃSKIEGO

27 maja 2023 w naszym Teatrze odbywa się wspaniałe wydarzenie, które jest uhonorowaniem pracy wyjątkowych osób. Ci trzej Panowie: Dyrektor Naczelny i Artystyczny Krystian Kobyłka oraz aktorzy Andrzej Mikosza i Andrzej Szymański, oficjalnie obchodzą 40-lecie swojej pracy artystycznej.

WIĘCEJ

„SZKICE Z BECKETTA” Z NAPISAMI, AD I PJM

Drodzy Widzowie! W najbliższy piątek 26 maja o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na prezentację spektaklu w ramach projektu KULTURA BEZ BARIER – Opolskie „Lalki” bez barier. Spektakl „Szkice z Becketta!” prezentowany będzie z napisami w języku polskim, audiodeskrypcją oraz tłumaczeniem na język migowy. I będzie to już ostatnia w tym sezonie prezentacja spektaklu z udogodnieniami dla osób ze szczególnymi potrzebami.

WIĘCEJ

ZWYCIĘZCY LICYTACJI NA RZECZ WOŚP Z WIZYTĄ W NASZYM TEATRZE

Państwo Małgorzata i Andrzej Hercuniowie ze Świdnicy w styczniu tego roku wylicytowali spotkanie w naszym Teatrze na aukcji WOŚP. I dzięki temu dziś mogliśmy się spotkać i zapewnić zwycięzcom licytacji ogrom atrakcji: udział w spektaklach, zwiedzanie Teatru od kulis i przede wszystkim spotkanie z Andrzejem Mikoszą, który oprowadził naszych Gości po ZACZAROWANYM ŚWIECIE TEATRU LALEK!

WIĘCEJ

SPEKTAKL „TROJA. WOJNY NIE BĘDZIE!” Z NAPISAMI W JĘZYKU POLSKIM, AUDIODESKRYPCJĄ ORAZ TŁUMACZENIEM NA POLSKI JĘZYK MIGOWY

Drodzy Widzowie! W najbliższą sobotę 20 maja o godz. 17:00 serdecznie zapraszamy na prezentację spektaklu w ramach projektu KULTURA BEZ BARIER – Opolskie „Lalki” bez barier. Spektakl „Troja. Wojny nie będzie!” prezentowany będzie z napisami w języku polskim, audiodeskrypcją oraz tłumaczeniem na język migowy.
WIĘCEJ

JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ NA NASZEJ SCENIE PONOWNIE SPEKTAKL „JA GORYL, TY CZŁOWIEK”

To historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami o niezwykłej gorylicy Koko, która potrafiła posługiwać się językiem migowym, porozumiewać z człowiekiem i wyrażać swoje emocje.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY