ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W PRÓBACH

We wrześniu tego roku, w OTLiA odbędzie się premiera spektaklu „Niektóre ballady i jakieś romanse Adama Mickiewicza” w reżyserii Bogusława Kierca. Spektakl powstanie z myślą o młodych odbiorcach, dlatego serdecznie zapraszamy młodzież do aktywnego udziału w procesie powstania tego przedstawienia.

WIĘCEJ

BARBARA LACH ODZNACZONA SREBRNYM MEDALEM ZASŁUŻONY KULTURZE GLORIA ARTIS

Szczególny dzień, dostojny jubileusz i wyjątkowa Barbara Lach! 40 lat… i trochę więcej, świętowała Basia w ubiegłą sobotę, w gronie swoich najbliższych, przyjaciół i współpracowników.

WIĘCEJ

JUBILEUSZ (PONAD) 40 LAT PRACY ARTYSTYCZNEJ BARBARY LACH

Barbara Lach, dziś – w sobotę 25 czerwca 2022 – obchodzi swój Jubileusz – ponad 40 lat pracy artystycznej! Z tej okazji, Szanownej Jubilatce, składamy najlepsze życzenia! Życzymy nieustającej pasji i chęci do działania. I oczywiście zdrowia, które pozwoli na to, by jak tworzyć jak najdłużej! I publikujemy mnóstwo ważnych informacji o osiągnięciach i nagrodach wraz z pokaźną listą premier, w których Basia wzięła udział.

WIĘCEJ

ZMIANA GODZIN OTWARCIA KASY BILETOWEJ

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się ze zmianami otwarcia kasy biletowej w okresie od 27 czerwca do 30 września.
WIĘCEJ

ELŻBIETA ŻŁOBICKA NAGRODZONA W TURNIEJU JEDNEGO WIERSZA

Ela wzięła udział w Turnieju organizowanym w ramach Jurajskiej Wiosny Poetyckiej w Janowie. Za wiersz „Z pustki”, zajęła II miejsce! Gratulujemy, Elu!
WIĘCEJ

OPOLANKA DZIEŃ SPORTU – FOTORELACJA

W wydarzeniu pn. OPOLANKA DZIEŃ SPORTU – organizowanym przez Opole, WiK Opole i MOSiR Opole, mieliśmy swój udział. Wraz z Młodzieżowym Strajkiem Klimatycznym w Opolu, przygotowaliśmy pełną atrakcji, drużynową HYDRO-GRĘ, łączącą teatr, ruch, wodę i ekologię. Oto zaledwie część działań z Waszym udziałem, podczas których tworzyliście etiudy z lalkami teatralnymi.
WIĘCEJ

DZIEŃ OTWARTY TEATRU – FOTORELACJA

CO TO BYŁ ZA DZIEŃ! Dzień Otwarty Teatru, po dwóch latach przerwy, powrócił na afisz i zgromadził tłumy!

WIĘCEJ

ZWYCIĘZCY LICYTACJI NA RZECZ WOŚP Z WIZYTĄ W NASZYM TEATRZE

Oto nasi wyjątkowi Goście, których mieliśmy przyjemność wczoraj poznać. Państwo Agnieszka i Michał Rogala, wraz z córką Natalią, to zwycięzcy licytacji DNIA PRACY Z W TEATRZE w tegorocznej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyjechali do nas z Łodzi. I jak mówią – coraz bardziej lubią Opole i z każdą wizytą w naszym mieście poznają więcej urokliwych zakątków.
WIĘCEJ

NOC KULTURY W OTLiA

Przed nami NOC KULTURY! Już w najbliższy piątek, w całym mieście odbędzie się mnóstwo wydarzeń kulturalnych, na które serdecznie zapraszamy! Wśród nich, także dwa działania w naszym Teatrze: warsztaty „BAJKOWE MOLE”, Mała Scena, godz. 18:00 oraz spektakl „TANCERKA”, Scena na Piętrze, godz. 19:00. Szczegóły poniżej! Serdecznie zapraszamy!

WIĘCEJ

DZIĘKUJEMY ZA LATA PRACY NASZEJ KRYSTYNIE BROMIRSKIEJ

Pani Krystyna Bromirska. Nasza Krysia, Krysieńka ❤ Oaza spokoju, dobroć sama w sobie. Po 16 latach pracy w OTLiA, wraz z końcem sezonu, zdecydowała się z nami rozstać. Dziękujemy za lata pracy! Życzymy Pani dużo zdrowia, by móc jak najdłużej cieszyć się czasem wolnym. Będziemy bardzo tęsknić 😘😘😘

WIĘCEJ

STARSZE WPISY