AKADEMIA RODZICA – ZAPRASZAMY NA WARSZTATY 23.06.2018

23 czerwca zapraszamy na warsztaty z cyklu AKADEMIA RODZICA realizowane w ramach projektu TEATR. Poczuj to!. Warsztaty prowadzone są przez Ksymenę Klemińską – trenerkę specjalizującą się w tematyce treningu emocji i doskonalenia więzi pomiędzy rodzicami a dzieĆmi. Zajęcia 23.06.2018 przeznaczone są dla grupy początkującej (rodziców, którzy nie brali udziału w warsztatach w poprzednich edycjach projektu).

 

„Konstruktywna kłótnia czyli jak mieć pożytek z wymiany słów.
Za każdym razem gdy decydujemy się na wejście w dialog, oznacza to, że zależy nam na czymś ważnym. Chcemy o tym powiedzieć drugiej osobie i zapewnić sobie wsparcie w dążeniu do celu.Niestety zdarza się, że pomimo szczerych chęci i dobrych intencji, złe nawyki komunikacyjne niweczą nasze plany. W czasie spotkania poznamy 4 kroki Porozumienia bez Przemocy, które rzucają światło na to, jak można łatwiej i skuteczniej porozumiewać się z innymi.

 

Zainteresowanych zapraszamy 23.06.2018 o godz. 16:00 do OTLiA. Spotkanie jest bezpłatne, konieczna jednak jest rejestracja pod adresem mailowym: xyma@context.pl

 

ZAPRASZAMY.

 
 

_DSC4738

fot. Grzegorz Gajos