BARBARA LACH ODZNACZONA SREBRNYM MEDALEM ZASŁUŻONY KULTURZE GLORIA ARTIS

Szczególny dzień, dostojny jubileusz i wyjątkowa Barbara Lach! 40 lat… i trochę więcej, świętowała Basia w ubiegłą sobotę, w gronie swoich najbliższych, przyjaciół i współpracowników.

 

Za swoje dotychczasowe dokonania, odebrała odznaczenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Srebrny Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis, który – wraz z gratulacjami – odebrała z rąk Wicewojewody Opolskiego Tomasza Witkowskiego.

 
Gratulacji nie zabrakło także od Zastępcy Prezydenta Opola Małgorzaty Stelnickiej, Dyrektor Domu Dziecka w Chmielowicach Ingrydy Gaidy i jej Podopiecznych, Dyrektora OTLiA Krystiana Kobyłki, Zespołu Teatru i oczywiście – Gości naszej Jubilatki.

 
Ten wieczór uświetniły także artystki: Karolina Skorupa, uczennica Niepublicznej Szkoły Baletowej, Szkoły Sztuki Tańca RAMADA w Opolu oraz Agnieszka Płoszejowska, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, członkini Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Opolskiej, prowadząca klasę wiolonczeli w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu.

 
Był też wspaniały tort, ufundowany przez Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego.

 
Basiu! Mamy nadzieję, że to był dla Ciebie niezapomniany wieczór! Taki, który dostarczył mnóstwo radości, wzruszeń i wspomnień ❤