CIEPŁO ŚWIĄT – KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki oraz Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA,  serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym. Konkurs skierowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

 

Święta Bożego Narodzenia wywołują w nas wiele dobrych emocji i miłych wspomnień. Lubimy je m.in. za rodzinną atmosferę, blask choinki czy spotkania w gronie bliskich. Lubimy je za to wszystko, co tworzy niepowtarzalny klimat ciepłych Świąt…

 

A czym dla Was jest CIEPŁO ŚWIĄT? Z czym kojarzycie Boże Narodzenie i jego atmosferę? Z szopką, świątecznym drzewkiem, bombką, aniołem, a może Św. Mikołajem i reniferem? Wasze skojarzenia pokażcie nam w kolejnej edycji konkursu plastycznego, do którego serdecznie Was zachęcamy!

 

Już nie raz udowodniliście, że macie wspaniałe pomysły i niezwykle twórczą wyobraźnię. Każdy z dotychczasowych konkursów organizowanych w OTLiA cieszył się ogromnym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Jak zawsze, wszystkie Wasze prace będą ozdabiały teatralne foyer, zamieniając je w niezwykłą galerię dziecięcych dzieł. A najciekawsze prace zostaną nagrodzone: na zwycięzców czekać będą nagrody przygotowane przez Teatr, a także  nagrody-niespodzianki ufundowane przez Energetykę Cieplną Opolszczyzny SA.

 

Wasze prace pn. CIEPŁO ŚWIĄT mogą być wykonane wg wszelkich pomysłów, inspiracji i możliwości twórczych (z wyjątkiem rysunków). Mogą być to prace indywidualne lub zbiorowe (max 3 osoby w grupie). Prace konkursowe przyjmujemy do 30 listopada 2019. Wystawa będzie dostępna dla wszystkich chętnych do 31 stycznia 2020.

 

Mamy nadzieję, że i tym razem  bardzo licznie odpowiecie na nasze zaproszenie. Czekamy na Wasze piękne prace!

 

ORGANIZATORZY KONKURSU:

lgo TEatr i ECO

 

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN KONKURSU PN. CIEPŁO ŚWIĄT

KARTA ZGŁOSZENIA Z METRYCZKĄ

 
 

prace z poprzednich edycji konkursu, fot. Grzegorz Gajos (1,2, 5-12), Krzysztof Ścisłowicz (3-4)