CZYTANIE-DZIAŁANIE/ TEATR. Poczuj to! 27.03.2021

CZYTANIE-DZIAŁANIE – warsztaty w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!, odbędą się w formie on-line. Podobnie jak w wersji prowadzonej w Teatrze, opierać się będą na literaturze dla dzieci, która stanie się inspiracją do działań plastycznych i choreograficznych.


 

27.03.2021 czytać i działać będziemy wokół książki “Gustaw – niestraszny duch” Wydawnictwa Adamada, tekst/ ilustracje: Guido van Genechten.

 

Gustaw jest inny niż pozostałe duchy. Co wyróżnia go spośród całej rzeszy podobnych do siebie zjaw? Romantyczna dusza, delikatność i niezwykła różowa poświata. No i jeszcze to wycie, którym mógłby kogoś co najwyżej rozbawić, bo o przestraszeniu raczej nie ma mowy.
Czy Gustaw poradzi sobie w lodowatej (brr!) i mrocznej Opuszczonej Wieży?

 

Czyta: Anna Wieczorek
Warsztat ruchowy: Jakub Kowalczyk
Warsztat plastyczny: Anna Miszczyszyn

 

czas trwania warsztatów: około 20 minut
godziny dostępności warsztatu online: 12.00 – 18.00 w dniu 27.03.2021r.

 

REZERWACJE:
Wydarzenie w znanej przez Państwa formule: czytanie + warsztaty ruchowe + warsztaty plastyczne odbędzie się w sieci, na prywatnym linku w kanale You Tube.
Warsztaty nie odbędą się w czasie rzeczywistym tzw. „na żywo” – link do filmiku wraz z instrukcją logowania dostaniecie Państwo mailowo po zakończonej rekrutacji.
Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują rezerwacje mailowe e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 
 

Cz-Dz
Źródło opisu i ilustracji: https://www.adamada.pl/gustaw-niestraszny-duch.html
 


internet