CZYTANIE-DZIAŁANIE/ TEATR. Poczuj to! 31.10.2020

CZYTANIE-DZIAŁANIE – serdecznie zapraszamy na warsztaty w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!, które odbędą się w formie on-line. Podobnie jak w wersji prowadzonej w Teatrze, opierać się będą na literaturze dla dzieci, która stanie się inspiracją do działań plastycznych i choreograficznych.

 

Na warsztaty zapraszamy w sobotę 31.10.2020, czytamy: „Rikuś rycerzem”
Wydawnictwo Adamada,
Tekst/ilustracje: Guido van Genechten
Przekład: Ryszard Turczyn
Jest sobie wielki stary dąb, który spełnia Rikusiowe marzenia. O byciu astronautą, weterynarzem, listonoszem, piosenkarzem a nawet średniowiecznym rycerzem, nieustraszonym pogromcą smoków. Wystarczy pod dębem się położyć i zamknąć oczy…

 

Czyta: Aleksandra Mikołajczyk
Warsztat ruchowy: Anna Wieczorek
Warsztat plastyczny: Anna Miszczyszyn
czas trwania warsztatów: około 20 minut
godziny dostępności warsztatu online: 12.00 – 18.00 w dniu 31.10.2020r.

 

REZERWACJE:
Wydarzenie w znanej przez Państwa formule: czytanie + warsztaty ruchowe + warsztaty plastyczne odbędzie się w sieci, na prywatnym linku w kanale Youtube.
Warsztaty nie odbędą się w czasie rzeczywistym tzw. „na żywo” – link do filmiku wraz z instrukcją logowania dostaniecie Państwo mailowo po zakończonej rekrutacji.
Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują rezerwacje mailowe e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 
 

rikus
Źródło opisu i ilustracji: https://www.adamada.pl/rikus-rycerzem.html

Warsztaty CZYTANIE – DZIAŁANIE odbywają się w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!, który jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
internet