CZYTANIE-DZIAŁANIE/// TEATR. Poczuj to! 4.09.2021

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na kolejne warsztaty Czytanie-Działanie, które odbędą się na Małej Scenie OTLiA. Czytać i działać będziemy wokół książki “Kury, czyli krótka historia o wspólnocie” Wydawnictwa Adamada, tekst i ilustracje: Laurent Cardon. Czyta: Anna Jarota, warsztaty ruchowe poprowadzi Mariola Ordak-Świątkiewicz, a warsztaty plastyczne: Beata Wepa.


Gdy biały Marcel i ruda Gertruda przepadają bez wieści, trzy kurze stada ogarnia panika. Czyżby w okolicy grasowała łasica? Albo lis? Trzeba bronić się przed drapieżnikiem! Trzeba stworzyć trzy armie! A może jedną? Tylko jak się do tego zabrać, by wszystkich potraktować sprawiedliwie?

 
Wydarzenie adresowane jest do dzieci w wieku 4-8 lat oraz ich rodzin. Wstęp wolny. Obowiązują rezerwacje mailowe pod adresem: bow@teatrlalki.opole.pl Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 03.09.2021 do godz. 15.00
 

WAŻNE!
Uprzejmie informujemy, że aby zachować bezpieczeństwo, w czasie przebywania na terenie Teatru, każda osoba jest zobowiązana do:
• zachowywania bezpiecznego odstępu od innych osób (co najmniej 1,5 metra),
• dezynfekowania rąk przy wejściu do Teatru,
• zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka) – zapewnionymi we własnym zakresie. Obowiązek ten nie dotyczy dzieci w wieku do lat 5 oraz innych osób zwolnionych z tego obowiązku na mocy powszechnie obowiązującego prawa.

 
 

_DSC3668fot. Grzegorz Gajos


 
INTERNET_poziomjpg

źródło opisu: https://ksiegarnia.gwo.pl/…/1638,kury-czyli-krotka…