CZYTANIE-DZIAŁANIE/// TEATR. Poczuj to!

Zapraszamy na warsztaty teatralne dla rodzin, odbywające się w formule on-line w ramach cyklu CZYTANIE – DZIAŁANIE projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!

 

03.07.2021, czytać i działać będziemy wokół książki “O wilku, który miał humory” Wydawnictwa Adamada, tekst: Orianne Lallemand, ilustracje: Éléonore Thuillier, przekład: Iwona Janczy
 


 
Od jakiegoś czasu Wilk nie radzi sobie z własnymi emocjami (może to przez tę pogodę?). Radośnie pogwizduje, gadając do drzew, żeby za moment zwiesić nos na kwintę albo co gorsza wpaść bez powodu we wściekłość. Co może mu pomóc odzyskać wewnętrzną harmonię i spokój? Gimnastyka, węglowodany, architektura? Przed Wilkiem bardzo wiele pracy. Auuuu!
 
Czyta: Karolina Gorzkowska
Warsztat ruchowy: Anna Jarota
Warsztat plastyczny: Anna Miszczyszyn

 

czas trwania warsztatów: około 20 minut
dostępność warsztatu online: w dniu 03.07.2021 r. w godz. 12:00-18:00

 
 

Cz-Dz

 
 

REZERWACJE:
Wydarzenie w znanej przez Państwa formule: czytanie + warsztaty ruchowe + warsztaty plastyczne odbędzie się w sieci, na prywatnym linku w kanale Youtube.
Warsztaty nie odbędą się w czasie rzeczywistym tzw. „na żywo” – link do filmiku wraz z instrukcją logowania dostaniecie Państwo mailowo po zakończonej rekrutacji.
Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują rezerwacje mailowe e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 
 

INTERNETcdr
Źródło opisu i ilustracji: https://adamada.pl/ksiazki/?search=o+wilku