DOŁĄCZ DO AKCJI „WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CHOREGO”

Kochani! Kolejny raz gorąco namawiamy Was do wzięcia udziału w akcji WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA CHOREGO, której inicjatorem jest Fundacja Dr Clown Region Opolszczyzna. To akcja, dzięki której niewielkim wysiłkiem możemy zrobić dużo dobrego!

 

11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji na specjalnych kartkach, wydrukowanych przez Drukarnię SINDRUK z Opola, możecie napisać miłe słowa, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, umieścić naklejki, stworzyć rysunek – czyli wszystko to, co może poprawić humor i wywołać uśmiech na twarzy osób chorych przebywających w szpitalach. Wolontariusze Fundacji będą Waszymi listonoszami i w najbliższych dniach dostarczą kartki pacjentom. Bo w obliczu choroby szczególnie potrzebujemy nadziei i wsparcia, a to ostatnie może nadejść również od nieznajomych.

 

W wybranych miejscach w wielu polskich miejscowościach (kawiarnie, księgarnie, biblioteki, szkoły i inne) znajdziecie oznakowane pudełka z grafiką „Wszystkiego dobrego dla chorego” a na stołach specjalne pocztówki wydane na tę okazję.
Ważne, by w każdym przypadku podpisać się schematem:
IMIĘ+ WIEK, lub IMIĘ+MIEJSCOWOŚĆ lub IMIĘ+ZAWÓD
 
W Opolu życzenia możecie wypisać w:
Opolskim Teatrze Lalki i Aktora

Kofeinie 2.0
Kawiarnii Kafka
Bejbi cafe
Coffee Cat
Book A Coffee
Jasminum
VegeQuchnia
Cooltura Art&Coffee
W Prudniku w Zespole Szkół Medycznych w Prudniku.
 
Dziękujemy partnerom akcji za pomoc :) Razem fala dobra płynie dalej i szerzej!
 
 
pudełko_grafikaogolna