DRODZY WIDZOWIE!

Pilna informacja dla widzów! Informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie zdecydowaliśmy się zamknąć kasę biletową OTLiA od dnia 13 marca. Zwroty za niewykorzystane bilety będą realizowane po unormowaniu się sytuacji sanitarno–epidemiologicznej i po powrocie do działalności repertuarowej Teatru. Dotyczy to również Działu Promocji i Biura Obsługi Widzów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą mailową i telefoniczną.

W związku z tym chcielibyśmy przekazać Państwu kilka informacji:
– Teatr jest nieczynny, ale my pracujemy – odbieramy maile w godzinach od 8.00–15.00.
Można kontaktować się z nami drogą mailową: bow@teatrlalki.opole.pl
– Nie musicie się Państwo spieszyć. Osoby, które zakupiły bilety na spektakle repertuarowe będą mogły dokonać zwrotów (za okazaniem biletu i paragonu) po ponownym otwarciu kasy biletowej. Informacja o ponownym otwarciu kasy biletowej zostanie podana na naszej stronie internetowej i FB.
– Cierpliwie czekamy na rozwój sytuacji. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na spektaklach w OTLiA. Prosimy o wyrozumiałość w związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną.
– O każdej kolejnej zmianie będziemy informować niezwłocznie na naszej stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych.

Krystian Kobyłka
Dyrektor Naczelny i Artystyczny Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki