DZIEŃ OTWARTY TEATRU

Opolski Teatr Lalki i Aktora zaprasza na Dzień Otwarty w sobotę 3 czerwca od godz. 10:00 do 14:00. W programie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie potrzeba żadnych biletów i wejściówek – każdy z Was jest zaproszony!

 

Nasze spotkania mają już swoją tradycję, temperaturę i specyfikę  – wynikają z nich pozytywne energie, dobre emocje i radość tworzenia. W nadchodzącym, czerwcowym Dniu Otwartym, czekają na Was różne atrakcyjne działania i wydarzenia, które zostały przygotowane przez cały zespół OTLiA.

 
Na Dużej Scenie powstanie wspólne dzieło – widzów i aktorów – nowa wersja „Kota w butach”! Zapraszamy także do „garderoby teatralnej” na Małej Scenie, gdzie wraz z aktorami przemienicie się w swoje ulubione postacie. W Pracowni Plastycznej modelatorki i modelatorzy będą uczyć Was jak wykonać lalkę-pacynkę. Na Foyer Małej Sceny odbędzie się pokaz i szkoła animacji – prezentowane będą różne lalki, różne techniki; a na koniec – możliwość samodzielnego „spróbowania się” w szlachetnej sztuce animacji! Cały czas będzie można także obejrzeć na Scenie na Piętrze mappingową instalację multimedialną „DUCH TEATRU” – oryginalne dzieło opolskich plastyków z Pracowni Multimediów Instytutu Sztuki UO inspirowane historią i teraźniejszością OTLiA.
 
Zapraszamy bardzo serdecznie!
 
 

P11

fot. Grzegorz Gajos