SPEKTAKLE W WERSJI FILMOWEJ/ PROJEKCJE

Waiting for the Rain fot. Grzegorz Gajos

6.05.2019 (poniedziałek) godz. 19:30 [ˈdʑadɨ]; 7.05.2019 (wtorek) godz. 19:30 „Morrrison/Śmiercisyn”; 8.05.2019 (czwartek) godz. 19:30 „Waiting for the Rain”

Kino Meduza, ul. Oleska 45

Podczas tej edycji OFTL, poszerzamy ofertę Festiwalu o trzy tytuły spektakli z repertuaru naszego Teatru, ale prezentować je będziemy w wersji filmowej, jako emisje rejestracji przedstawień.

[ˈdʑadɨ], „Waiting for the Rain” oraz „Morrison/Śmiercisyn” – każdy z tych spektakli, prezentowany był w naszym Teatrze i każdy z nich, wywoływał mnóstwo emocji u widzów.

Spektakle te reprezentują klasykę, współczesność, a także ich połączenie. [ˈdʑadɨ] to niezwykła inscenizacja klasycznej literatury zrealizowana w teatrze formy, z nowatorską scenografią zawierającą ponad 400 lalek. Spektakl „Morrison/Śmiercisyn” to przedstawienie o życiu i twórczości Jima Morrisona, lidera legendarnej grupy The Doors. Spektakl, w którym na plan pierwszy wysuwają się zagadnienia związane z życiem i twórczością ikony popkultury. Ostatni z proponowanych to „Waiting for the Rain” – spektakl, który oparty jest na „Odysei” Homera.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy dotychczas nie mieli okazji zobaczyć spektakli, a także tych, którzy już przedstawienia obejrzeli, jednak wywołały w nich tak wielkie emocje, że chcieliby przywołać je raz jeszcze.

 

wstęp wolny

 

fot. 1. Krzysztof Ścisłowicz, fot. 2. Rafał Mielnik, fot. 3. Grzegorz Gajos