KOD KRESKOWY – POKAZ FINAŁOWY/ FOTORELACJA

I tak oto Warsztaty z Teatrem KOD KRESKOWY przeszły do historii… Ale zostały jeszcze cudowne wspomnienia z nimi związane i fotografie dokumentujące działania naszej młodzieży.

 

Przez 1,5 tygodnia warsztatowych działań, młodzież brała udział w kreatywnych zajęciach, których efektem był spektakl w jej wykonaniu. W efekcie, dzięki niezwykle twórczej i zaangażowanej pracy uczestników, powstał piękny spektakl, w którym poruszone zostały ważne kwestie: etykietowania, ujednolicania, odmienności, wyjątkowości i tolerancji. Spektakl, który był zwieńczeniem pracy warsztatowej, uczestnicy zaprezentowali dwukrotnie na profesjonalnej scenie OTLiA.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym uczestnikom za zaangażowanie i ciężką, twórczą pracę. Mamy nadzieję, że warsztaty pozwoliły Wam rozwinąć skrzydła i dały Wam odwagę do bycia sobą i wyrażania swoich emocji.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie Współorganizatorowi warsztatów – Młodzieżowemu Domowi Kultury w Opolu oraz Partnerowi – Energetyce Cieplnej Opolszczyzny SA, bo bez Waszego udziału, organizacja warsztatów w takim wymiarze nie byłaby możliwa. Cieszymy się ogromnie, że stworzyliśmy wartościowy projekt wraz z instytucjami, dla których – tak jak dla nas – ważne są działania edukacyjne dzieci i młodzieży.

 
Do zobaczenia za rok!
 
 

fot. Grzegorz Gajos