MAJÓWKA W TEATRZE

Drodzy Widzowie! Podczas majówkowego długiego weekendu – my nie odpoczywamy. Gramy! Między 3 a 5 maja zagramy dwa nasze ostatnie premierowe spektakle: „Mała draka o zwierzakach” i „Marvin”. Serdecznie zapraszamy! Uwaga! Zaplanowana wcześniej prezentacja spektaklu „Zagubiony chłopiec” nie odbędzie się z powodu choroby aktorki.


 
3.05.2018 czwartek
„MAŁA DRAKA O ZWIERZAKACH”, godz. 11:00 , Scena na Piętrze
 
4.05.2018 piątek
„MAŁA DRAKA O ZWIERZAKACH”, godz. 16:00, Scena na Piętrze
 
5.05.2018 sobota
„MARVIN”, godz. 11:30, Duża Scena


 

„Mała draka o zwierzakach” – spektakl dla widzów od 4 lat
 
Szczeżuja, pijawka lekarska, żółw mauretański, kaczka hełmiatka, bernikla białolica – to zaledwie kilku bohaterów sztuki, którą specjalnie dla OTLiA napisała Malina Prześluga – jedna z najbardziej utalentowanych i nagradzanych dramatopisarek, tworząca głównie dla dzieci i młodzieży. W wesołych wierszach, autorka przybliża wszystkie bardziej swojskie i egzotyczne zwierzęta, opowiadając o nich zabawne historie.
Wesołe opowieści o zwierzęcych bohaterach oglądamy w bardzo kameralnej przestrzeni Sceny na Piętrze, która w tym spektaklu wypełniona jest mnóstwem starych i pięknych przedmiotów „z duszą”. A po galerii gatunków zagrożonych, oprowadzają nas dwie aktorki: Mariola Ordak-Świątkiewicz i Dorota Nowak, dające najlepszy popis aktorstwa!
 
więcej o spektaklu: http://teatrlalki.opole.pl/spektakl/mala-draka-o-zwierzakach/

 

Mała draka o zwierzakach 2

fot. Grzegorz Gajos


 

„Marvin” – spektakl dla widzów 7 lat
 
Marvin to dinozaur – przedstawiciel gatunku, który musi zniknąć. Melancholijny dinozaur, nad którym wisi widmo wyginięcia, spotyka na swojej drodze motyla, który wie, że będzie żył tylko dzień i z czym się pogodnie godzi, a także żółwia który wie, że pożyje długo, ale możliwe, że w samotności.
Czy jest jakieś wyjście z tej pogmatwanej sytuacji? Pozostawiamy to pytanie widzom. Publiczność na pewno zobaczy wiele zabawnych przygód, które w tym spektaklu rozgrywać się będą w scenografii starego cyrku. Humor słowny i sytuacyjny, ludzie, zwierzęta, owady, rekwizyty i przedmioty tworzą w tym spektaklu osobliwy świat, możliwy tylko na teatralnej scenie.
 
Więcej o spektaklu: http://teatrlalki.opole.pl/spektakl/marvin/

 

Marvin 3
fot. Grzegorz Gajos