„MARVIN” – PREMIERA STUDENCKA

Serdecznie zapraszamy na PREMIERĘ STUDENCKĄ spektaklu „MARVIN” Marty Guśniowskiej w reżyserii Pawła Aignera: wtorek 15 maja 2018, godz. 18:00, duża scena OTLiA.

 

„Marvin” to jeden z dwóch spektakli OTLiA (obok „Zagubionego chłopca”), który został zakwalifikowany do finału niezwykle prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. To jedno z 13 przedstawień, które zostało zakwalifikowane do etapu finałowego spośród 136 spektakli z całej Polski.

 

Znalezienie się w finale, to wielkie wyróżnienie dla naszego Teatru i twórców, a także docenienie spektaklu. Dlatego tym bardziej zapraszamy Widzów, którzy jeszcze go nie obejrzeli, aby zasiedli na widowni już w najbliższy wtorek. Zapraszamy także tych, którzy spektakl widzieli i chcą przeżyć jeszcze raz tę niezwykłą, teatralną przygodę.

 

Tytułowy Marvin to… dinozaur. Marvin smuci się, bo jest przedstawicielem gatunku, który musi zniknąć. Melancholijny dinozaur, nad którym wisi widmo wyginięcia, spotyka na swojej drodze motyla, który wie, że będzie żył tylko dzień i z czym się pogodnie godzi, a także żółwia który wie, że pożyje długo, ale możliwe, że w samotności. Czy jest jakieś wyjście z tej pogmatwanej sytuacji? Pozostawiamy to pytanie widzom. Publiczność na pewno zobaczy wiele zabawnych przygód, które w tym spektaklu rozgrywać się będą w scenografii starego cyrku. Humor słowny i sytuacyjny, ludzie, zwierzęta, owady, rekwizyty i przedmioty tworzą w tym spektaklu osobliwy świat, możliwy tylko na teatralnej scenie.

 

Do tego teatralnego świata zaproszeni są wszyscy powyżej 7 lat. A w ten wtorek – studenci w szczególności, bowiem specjalnie dla Was bilety w cenie 15 zł (za okazaniem legitymacji studenckiej). Dla pozostałych: 19 zł Ulgowy / 21 zł Normalny.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej o przedstawieniu: http://teatrlalki.opole.pl/spektakl/marvin/

 
REZERWACJE przyjmuje Biuro Organizacji Widowni,
tel. 77/ 454 37 96 lub 77 407 90 56
e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl

 
 


fot. Grzegorz Gajos
 
 

realizacja trailera: Marcin Pawełczak

dźwięk: Paweł Nafus