NIEDZIELA PEŁNA ATRAKCJI: POWRÓT „MARVINA” / SESJA ZDJĘCIOWA Z ULISSESEM/ KONKURS DLA WIDZÓW

Drodzy Widzowie! W najbliższą niedzielę – 7.10.2018 – na deski dużej sceny powraca „MARVIN”! Zapraszamy serdecznie na tę piękną opowieść o trójce przyjaciół: dinozaura Marvina, motyla Ulissesa i żółwia Finna, którzy wspólnie przeżywają na scenie wiele zabawnych przygód.

 

Mamy dla Was specjalne zaproszenie na spektakl, bowiem tuż po przedstawieniu, spotka się z Wami Motyl Ulisses! Wszystkie dzieci będą mogły wraz z nim stanąć na scenie, a ich rodzice/ opiekunowie będą mogli wykonać im sesję zdjęciową. Wszystkie Wasze przesłane zdjęcia opublikujemy na naszym Facebooku. Dodatkowo, motyl będzie miał dla Was specjalny konkurs, w którym uczestnicy będą mogli wygrać zaproszenie do Teatru na dowolny spektakl. Ale… żeby je wygrać… trzeba będzie uważnie oglądać spektakl.

 

Serdecznie zapraszamy! Gramy w niedzielę 7.10.2018 o godz. 11.30.

Rezerwacje przyjmuje Biuro Obsługi Widzów, tel. 77 454 37 96, 77 407 90 56
e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl

 
 
Więcej o spektaklu: TUTAJ
 
 

Marvin fot. Grzegorz Gajos (1)
Motyl Ulisses (Krzysztof Jarota), fot. Grzegorz Gajos

 

„Marvin” znalazł się w finale niezwykle prestiżowego, ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. „Marvin” to jeden z 13 spektakli zakwalifikowanych do finału spośród 161 zgłoszeń nadesłanych z 81 teatrów z całej Polski. W konkursie Jury przyznało Nagrodę Specjalną za tekst sztuki, którą otrzymała Marta Guśniowska. Ponadto, już 13 października, spektakl pokażemy w Toruniu na XXV Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym „SPOTKANIA”.