OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRÓW LALEK W TERMINIE PAŹDZIERNIKOWYM

Drodzy! W tym roku przypadać będzie jubileuszowa, 30. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Lalek. Przypominamy o tym tylko, bo wiemy, że nasi wierni Fani i Widzowie, doskonale o tym wiedzą 😉

 Czasy mamy trudne, zwłaszcza dla instytucji kultury. Ale my nie poddajemy się i już jakiś czas temu rozpoczęliśmy przygotowania do tej edycji Festiwalu. W jakiej formie się on odbędzie – tego na razie nie wiemy. Jednak zdecydowaliśmy powrócić do pierwotnej, jesiennej, daty tego wydarzenia i zaplanowaliśmy OFTL w dniach 2-8 października 2021.
A zatem – Drogie Zespoły Teatralne, Drodzy Znajomi i Przyjaciele Lalkarze! Nie martwcie się tym, że jeszcze się nie odezwaliśmy i nie poprosiliśmy o Wasze zgłoszenia. Tak – normalnie, Rada Artystyczna właśnie teraz oglądałaby Wasze przedstawienia. Ale w obecnej sytuacji, cała procedurę opóźniamy. Już niebawem na pewno się do Was odezwiemy.
A Wy Drodzy Widzowie – trzymajcie kciuki i wypatrujcie wieści o naszym największym, teatralnym, tym razem październikowym święcie – XXX Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Lalek!

 
 
 

Kopia_zapasowa_cover photo