OSTATNIE POŻEGNANIE

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w minioną niedzielę, w wyniku choroby, w wieku 62 lat, odeszła nasza Koleżanka, Lilianna Chrzanowska.

Przez prawie 25 lat pracowała w OTLiA w Biurze Obsługi Widzów, a swojej pracy oddała serce i mnóstwo energii. Przez lata była jedną z osób, tworzących ten Teatr z pasją i zaangażowaniem.

 

Zawsze chętna do działania. Czasem wybuchająca jak wulkan emocji, czasem gasząca pożary chaosu. Nigdy nie odmówiła pomocy i wsparcia. Uważna na drugiego człowieka, wrażliwa i emocjonalna. Wyciągała pomocną dłoń do każdego, kto tego potrzebował.

 

Kiedy niespełna 2,5 roku temu przechodziła na emeryturę, powiedziała do nas: „Wspominajcie mnie dobrze”.

 

Będziemy wspominać Cię dobrze, Lilu. Najlepiej. Zapamiętamy Twój radosny śmiech. Zapamiętamy Twoje zamiłowanie do kulinariów, podróży, kwiatów. Zapamiętamy Twoją – czasami nieokiełznaną – energię. Zapamiętamy to, że nigdy nie umiałaś nic nie robić i zawsze coś wokół Ciebie musiało się dziać. I Twoje dobre serce zapamiętamy. I wspominać Cię będziemy jako Dobrego Człowieka.

 

Nasze serca są teraz pogrążone w smutku. A smutek miesza się z ogromnym żalem i niedowierzaniem –  bo tak wcześnie… zdecydowanie za wcześnie.

 

Łączymy się w bólu z Rodziną, której składamy najszczersze wyrazy współczucia.

 

Lilu. Będziemy wspominać Cię dobrze.

Spoczywaj w Pokoju.

 
 

Koleżanki i Koledzy z Teatru


 

Ostatnie Pożegnanie Lili odbędzie się w poniedziałek 21.12.2020 o godz. 11:00 na Cmentarzu-Półwsi w Nowej Kaplicy.

 

Lila