POWRÓT KOZIOŁKA I SCROOGE’A NA SCENĘ

Grudzień to w OTLiA czas powrotu do dwóch wyśmienitych, wspaniałych spektakli, tak bardzo wyczekiwanych przez naszą publiczność!

 

Dla najmłodszych – na małą scenę przybywa „Koziołek Matołek”, który zabiera publiczność w wesołą i rozśpiewaną podróż od Bombaju po Dziki Zachód. Ten spektakl to gwarancja znakomitej zabawy! A aktorzy z wdziękiem i temperamentem przedstawiają przygody Koziołka, wciągając publiczność do zabawy. To także przykład, jak z kilku sprzętów i rekwizytów i bujnej wyobraźni można wyczarować nawet najbardziej egzotyczne miejsca, stworzenia i osoby.

 


fot. Grzegorz Gajos

A dla tej publiczności troszkę starszej, czyli 8+ 😉 – spektakl o ogromnym, inscenizacyjnym rozmachu, z wysmakowaną plastyką, w kabaretowo-muzycznej formie i z aktorskim temperamentem, czyli „MR. SCROOGE”.  To przedstawienie oparte na motywach „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa, opowiadające o cudownej przemianie moralnej starego skąpca Scrooge’a, które doskonale wprowadza widzów w pełen miłości i czułości, świąteczny nastrój.

 


fot. Rafał Mielnik