PRZED NAMI OSTATNIE W TYM ROKU CZYTANIE-DZIAŁANIE!

AKTUALIZACJA: BRAK WOLNYCH MIEJSC

20.11.2021. godz. 13.00-14.30, na Dużej Scenie, czytamy: “O chłopcu, który wpadł do książki” – książkę nominowaną do nagrody Crystal Kite Award 2014; tekst i ilustracje: Peter Carnavas, przekład: Magda Szpyrko – Ankiewicz, redaktor serii: Hanna Negowska, Wydawnictwo Adamada.

 

Czyta: Andrzej Szymański
Warsztaty ruchowe: Karolina Gorzkowska
Warsztaty plastyczne: Anna Miszczyszyn


Pojawił się na jeszcze niezapisanej stronie tytułowej książki niespodziewanie i znikąd. Od tamtej pory próbuje dociec, dlaczego i po co się tu znalazł.
Przejmująca symboliczna przypowieść o dojrzewaniu, przemijaniu, śmierci i poszukiwaniu sensu. O chłopcu, który nie bał się stawiać niełatwych pytań i znalazł na nie odpowiedzi.

 

o chłopcu

 

źródło opisu i zdjęcia okładki: https://www.mamissima.pl/ksiazki/ksiazki_dla_dzieci_od_3_lat/wydawnictwo_adamada_-_o_chlopcu_ktory_wpadl_do_ksiazki.html

 
 
Wydarzenie adresowane jest do dzieci w wieku 4 – 7 lat oraz ich rodzin. Wstęp wolny. Obowiązują wyłącznie rezerwacje mailowe e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 19.11.2021 do godz. 15.00


_DSC2934fot. Grzegorz Gajos


INTERNET_poziomjpg