VOUCHER

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj voucher do Teatru!

W OTLiA istnieje możliwość zakupu voucherów na nasze spektakle. Voucher jest wydawany na okaziciela i uprawnia do wymiany na bilet na spektakl. Zachęcamy do korzystania! Zasady korzystania z voucherów określa REGULAMIN Voucherów.

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z VOUCHERÓW

Voucher A sezon 17/18 / Voucher B sezon 17/18

1. Wydawca vouchera (wersja A sezon 17/18 i B sezon 17/18) – Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu, dalej zwany Teatrem
2. Voucher (wersja A sezon 17/18 i B sezon 17/18) jest wydany na okaziciela i uprawnia go do jego wymiany na jednoosobowy bilet na wybrany spektakl grany w Teatrze zgodnie z aktualnym repertuarem dostępnym na stronie internetowej www.teatrlalki.opole.pl, w stałej cenie określonej w ust. 5 oraz z terminem ważności określonym w ust. 6. Każdy voucher posiada swój unikalny numer.
3. Nabywca – osoba fizyczna lub firma, która nabywa voucher.
4. Użytkownik – każdorazowy posiadacz vouchera.
5. Cena jednego vouchera wynosi:
a) Voucher A sezon 17/18 – 20 zł (brutto w tym 8% VAT) na spektakle „SZEWCZYK DRATEWKA”, „MR SCROOGE”, „KOZIOŁEK MATOŁEK”, “TRZEJ MUSZKIETEROWIE”, „SZELMOSTWA SKAPENA”, „BRZYDKIE KACZĄTKO”, „35 MAJA”, „SMACZNEGO, PROSZĘ WILKA”, „MISTERIUM DROGI ŚWIĘTEGO WOJCIECHA”, „BAJKA O SZCZĘŚCIU”, „IDZIEMY PO SKARB”, „MAŁA MYSZ I SŁOŃ DO PARY”, „KOLOROWI LUDZIE”, „HOKUS POKUS, CZARY MARY… I KRÓL”, „AKADEMIA PANA KLEKSA”
b) Voucher B sezon 17/18 – 35 zł (brutto w tym 8% VAT) na spektakle: „[dʑadɨ]”, „MORRISON/ ŚMIERCISYN”, „ŚMIERĆ PRZYJEŻDŻA W ŚRODĘ”

6. Voucher ma określony termin ważności:
a) Voucher A sezon 17/18 – od 01.09.2017r. do 30.09. 2018.r.
b) Voucher B sezon 17/18 – od 01.09.2017r. do 30.09. 2018.r.

7. Realizacja polega na wymianie vouchera na bilet na wybrany spektakl w wybranym terminie po uprzedniej rezerwacji: pod nr telefonu 077 407 90 56, e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl lub osobiście w kasach Teatru. Realizacja jest możliwa jedynie w terminie ważności vouchera.
8. Rezerwacja biletu na spektakl jest możliwa, jeżeli w dniu dokonywania rezerwacji na wybrany termin są wolne miejsca na widowni.
9. W przypadku odwołania spektaklu, na który była rezerwacja vouchera, Teatr zobowiązuje się do zaproponowania rezerwacji na ten sam spektakl w innym terminie.
10. W przypadku odwołania spektaklu, na który voucher został zrealizowany, Teatr zobowiązuje się do zaproponowania biletu na ten sam spektakl w innym terminie, natomiast nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy.
11. Realizacja vouchera po upływie terminu ważności jest niemożliwa.
12. Jeden voucher można wymienić na jeden bilet w kasach Teatru na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji, ale nie później niż na 45 minut przed wybranym spektaklem.
13. Voucher nie podlega realizacji na spektakle zamknięte, eventy, spektakle premierowe, wydarzenia specjalne, spektakle gościnne, spektakle w ramach festiwali i przeglądów.
14. Voucher nie podlega zwrotowi, nie podlega wymianie na gotówkę, nie może z niego być wydana reszta.
15. Voucher jest realizowany jednorazowo bez możliwości podziału.
16. Bilety ze zrealizowanego Vouchera nie podlegają wymianie ani zwrotowi.
17. Za niezrealizowany voucher nie przysługuje zwrot pieniędzy.
18. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.teatrlalki.opole.pl oraz w kasach Teatru.
19. Teatr nie odpowiada za zgubienie lub zniszczenie vouchera.
20. Niniejszy regulamin uważany jest za zaakceptowany przez Nabywcę vouchera z momentem dokonania zapłaty.