Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów teatralnych „Za kurtyną”, które w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora prowadzi nasza aktorka, Dorota Nowak. „Za kurtyną” to cztery dwugodzinne spotkania przeznaczone dla dzieci w wieku 6-9 lat i 10-13 lat. Warsztaty adresowane są nie tylko do tych dzieci, które w teatrze bywają i teatr lubią, ale przede wszystkim do tych, które stoją nieco z boku, tych którym trudność sprawia publiczne zaprezentowanie się i tzw. komunikacja społeczna.

Teatr to miejsce, w którym każdego dnia pokonujemy STRACH, TREMĘ, NIEŚMIAŁOŚĆ, zdobywamy się na rzeczy „niemożliwe”. Jeśli więc MY możemy …. WY także. Wystarczy wiedzieć JAK.

Celem naszych warsztatów nie będzie więc promocja małych „gwiazd”, a raczej próba dotarcia do samych siebie. Będziemy bawiąc się w teatr, przyglądać się samym sobie. Jeżeli jednak nasze zabawy przyniosą małe zdarzenie artystyczne – tym lepiej.
 
Mamy nadzieję, że te kilka spotkań z nami będzie nie tylko twórczo spędzonym czasem, ale przyniesie konkretne efekty w postaci lepszej koncentracji, rozumieniu własnych emocji, sposobie porozumiewania się z innymi i pokonywania własnych słabości. Opanowanie tych umiejętności pozwoli każdemu dziecku poczuć się jak „gwiazda”.

 
Koszt całego cyklu warsztatów wynosi 150 zł, płatne z góry w kasie Teatru do 26 lutego. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach – dzieci w wieku 6-9 lat  i dzieci w wieku 10-12 lat.
 
Zapisy trwają do 26 lutego w Biurze Obsługi Widzów. Wszelkich informacji udziela Biuro Obsługi Widzów, tel. 77/ 454 37 96 lub 407 90 56, e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl
 
ZAPRASZAMY!
 
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM WARSZTATÓW.
 
REGULAMIN I DOKUMENTY DO POBRANIA:

REGULAMIN WARSZTATÓW

HARMONOGRAM

KARTA ZGŁOSZENIOWA

OŚWIADCZENIE