ZAPRASZAMY DO PISANIA LISTÓW!

Na naszym foyer stanęły niecodzienne skrzynki pocztowe. Możecie do nich wrzucać listy adresowane do Marvina, Ulissesa i Finna – bohaterów jednej z ostatnich premier. Możecie napisać im o swoich marzeniach, możecie opisać swoje wrażenia po obejrzeniu spektaklu, możecie przesłać im pozdrowienia. Gorąco Was do tego zachęcamy i na pewno przekażemy aktorom!

 

20180418_113836 (002)

Autorką prac z wizerunkiem teatralnego dinozaura, motyla i żółwia jest Patrycja Kostyra, której bardzo dziękujemy za te urocze rysunki.


 

Patrycja Kostyra – studentka ostatniego roku na Wydziale Sztuki UO (specjalizacja: projektowanie i nowe media), absolwentka Liceum Plastycznego w Opolu (2009-2013) oraz aktywny członek Stowarzyszenia Opolskie Lamy.  Laureatka Stypendium Prezydenta Miasta Opola, Nagrody Rektora UO oraz Stypendium Rektora UO. Była współprowadzącą licznych warsztatów plastycznych w ramach działań Centrum Kultury Oleska 45 oraz Wydziału Sztuki, a w 2016 i 2017 r. prowadziła autorskie warsztaty z animacji poklatkowej dla młodzieży podczas 33. oraz 34. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Upto21 w Warszawie. Zajmuje się przede wszystkim rysunkiem satyrycznym, humorystycznym, komiksowym i kreskówkowym, ilustracją i karykaturą, a także projektowaniem i animacją. Brała udział w wielu projektach intermedialnych oraz wystawach indywidualnych i zbiorowych skali regionalnej i ogólnopolskiej.