ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL Z AUDIODESKRYPCJĄ I TŁUMACZENIEM NA POLSKI JĘZYK MIGOWY

Drodzy Widzowie! W naszym Teatrze zapraszamy na drugą już prezentację spektaklu z udogodnieniem dla osób niedowidzących i niewidomych oraz niedosłyszących i głuchych.

 

W najbliższy piątek, 28 października, spektakl „Niektóre ballady i jakieś romanse Adama Mickiewicza”, dwukrotnie prezentowany będzie z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na polski język migowy. Spektakle odbędą się o godz. 10:00 i 18:00.

 

Przedstawienie adresowane jest do młodzieży i widzów dorosłych. Cieszymy się bardzo, że mamy w repertuarze kolejny tytuł, którego dostępność możemy zwiększyć i poszerzyć jego grono odbiorców.

 

To wydarzenie będzie możliwe dzięki naszej współpracy z Opolskim Oddziałem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Opolskim Odziałem Polskiego Związku Głuchych, za które za ogromnie dziękujemy!

 

Serdecznie zapraszamy na tę szczególną prezentację! I jednocześnie informujemy, że osoby, które chciałyby obejrzeć spektakl w piątek, a nie potrzebują korzystać z dodatkowych udogodnień, mogą to uczynić bez przeszkód, bowiem ani audiodeskrypcja ani tłumaczenie na PJM nie utrudniają odbioru spektaklu.

 

 

Rezerwacje:
tel. 77 4543796 lub 77 4079056
e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl
 
 

fot. Maciej Stobierski


www11