ZAPRASZAMY SENIORÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE

Organizatorzy konkursu – Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki oraz Centrum Informacyjno-Edukacyjne Senior w Opolu, serdecznie zapraszają osoby w wieku 60+ do wzięcia udziału w konkursach, których celem jest aktywizacja środowisk senioralnych.

 

Zachęcamy  do wzięcia udziału w dwóch konkursach:

  • WEHIKUŁ CZASU
  • PLAKAT I FILM

 

 

WEHIKUŁ CZASU może być wykonany według wszelkich możliwości twórczych. Dopuszcza się dowolność inspiracji i użytych form, z zastrzeżeniem, że wszystkie elementy pracy muszą być wykonane własnoręcznie przez uczestników konkursu. Niedopuszczalne jest użycie elementów z seryjnej produkcji, np. gotowych figurek.

 

PLAKAT LUB FILM REKLAMUJĄCY, powinien zapraszać Seniorów do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji 60 + Kultura, w ramach której w dniu 23.09.2017 w godz. w godz. 10:00-12:00 odbędą się następujące działania w siedzibie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora: warsztaty muzyczne z kompozytorem i multiinstrumentalistą Samborem Dudzińskim, możliwość nagrania wiersza, piosenki lub dowolnego tekstu w teatralnym studiu nagrań, metamorfozy w teatralnej garderobie połączone z sesją zdjęciową w scenografii na scenie, zwiedzanie zakamarków Teatru.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonych poniżej REGULAMINACH. Prosimy pamiętać, aby do każdej pracy zgłoszonej na konkurs, była dołączona KARTA ZGŁOSZENIA (do pobrania na dole strony).

 

REGULAMIN KONKURSU – WEHIKUŁ CZASU

REGULAMIN KONKURSU – PLAKAT I FILM

KARTA ZGŁOSZENIA