„TCHÓRZOFRETKA”/ ZDJĘCIA Z PRÓB

Premiera „Tchórzofretki” już w sobotę. A dziś – zaglądamy za kulisy.

WIĘCEJ

TEATR. ABCDEmocje/ FOTORELACJA

„Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa, czyli o potencjale komiksów w codziennej praktyce szkolnej” – pod takim tytułem odbyły się w miniony weekend warsztaty w cyklu TEATR. ABCDEmocje, które poprowadziła Justyna Czarnota – pedagog teatru związana z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

WIĘCEJ

MULTIKREACJE – WYRAŹ SIEBIE. STREET ART W TEATRZE/ FOTORELACJA

Cóż, zapowiadaliśmy, że nie będziemy wychodzić z Teatru, ale jednak wyszliśmy… do Kina Meduza 😉

WIĘCEJ

CZYTANIE DZIAŁANIE 9.11.2019 I 16.11.2019/ FOTORELACJA

16 – tyle w tym roku odbyło się warsztatów w ramach cyklu Czytanie-Działanie projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!. A w tych 16 warsztatach – wzięło udział setki dzieci i dorosłych – zasłuchanych w czytanych opowieściach i bardzo mocno zaangażowanych w działania plastyczne i choreograficzne!

WIĘCEJ

DRAMAT W AKCJI 14.11.2019/ FOTORELACJA

To było już ostatnie w tym roku czytanie w ramach cyklu DRAMAT w AKCJI projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! I jakże emocjonujące!

WIĘCEJ

TEATR. ABCDEmocje/ TEATR. Poczuj to!

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli, pedagogów, animatorów kultury, a także wszystkich pasjonatów teatru, na warsztaty z zakresu pedagogiki teatru. Warsztaty w cyklu TEATR. ABCEmocje projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!, poprowadzi Justyna Czarnota, pedagog teatru w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

 

WIĘCEJ

BRAK WOLNYCH MIEJSC NA CZYTANIE-DZIAŁANIE 9.11.2019

Drodzy Widzowie! Informujemy, że lista chętnych na Czytanie-Działanie 9.11.2019 jest już zamknięta. W związku z ograniczoną przestrzenią, w której warsztaty będą się odbywały, nie możemy przyjąć już nikogo więcej. Zatem w zajęciach mogą wziąć udział tylko osoby z potwierdzoną rezerwacją. Prosimy o wyrozumiałość.

WIĘCEJ

DRAMAT W AKCJI – TEATR. Poczuj to!

14.11.2019 g. 17:00 na Małej Scenie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, w ramach cyklu DRAMAT W AKCJI odbędzie się czytanie tekstu „Malala. Dziewczyna z kulą w głowie” Elżbiety Chowaniec w reżyserii Konrada Dworakowskiego. Na czytanie zapraszamy młodzież (13+) i dorosłych.

WIĘCEJ

PRZEDOSTANIE W TYM ROKU CZYTANIE-DZIAŁANIE

W sobotę 9.11.2019 o godz. 12:00 zapraszamy na przedostatnie w tym roku Czytanie-Działanie. Przed nami „Niebostrada”!

WIĘCEJ

MULTIKREACJE – WYRAŹ SIEBIE. STREET ART W TEATRZE

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat do udziału w kolejnej edycji warsztatów MULTIKREACJE, realizowanych w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!
Gdzie zabierzemy Was tym razem? W miasto! Ale, ale – nie wychodzimy z Teatru! Naszą własną ulicę wykreujemy dzięki niepowtarzalnemu klimatowi… „street artu”.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY