DNI DAWCY SZPIKU W GALERII SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Kochani ❤ Przy okazji rozpoczynających się dziś Dni Opola, zachęcamy Was do wzięcia udziału w ważnej inicjatywie organizowanej na rzecz Fundacji DKMS. 21 i 22 maja, podczas akcji: „Kultura dla zdrowia!” w Galerii Sztuki Współczesnej w g.12.00 – 19.00, będzie można dokonać rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku.

WIĘCEJ

REKRUTACJA NA KIERUNEK: REŻYSERIA

A może by tak zostać… reżyserem? Może jest wśród Was ktoś, kto kocha teatr do tego stopnia, że chciałby go tworzyć, kreować i materializować na scenie swoje artystyczne wizje? Jeśli czujesz, że to jest O TOBIE, to informujemy, że trwa rekrutacja na kierunek REŻYSERIA na Wydziale Lalkarskim we Wrocławiu.

WIĘCEJ

DNI OPOLA

Nasze miasto Opole obchodzi swoje święto! Od piątku do niedzieli, szykuje się bardzo dużo atrakcji w ramach Dni Opola, przygotowanych przez równie wielką ilość instytucji. Wśród nich, nie mogło i nas zabraknąć.

WIĘCEJ

MONOPOLY – EDYCJA OPOLE

Kochani ❤ Prosimy o Wasze głosy 📢📢📢 W tym roku Opole wchodzi do gry MONOPOLY. Po edycjach m.in. Warszawy, Gdańska czy Katowic, przyszedł czas na Opole! Nasza miejska edycja trafi do sklepów pod koniec 2022 r.

WIĘCEJ

ROZPOCZĘŁY SIE PRÓBY DO NOWEGO SPEKTAKLU

To jest niezwykła informacja! I wiemy, że dzieląc się nią, sprawimy dziś radość wielu naszym Widzom ❤️
WIĘCEJ

ZAPRASZAMY NA SPEKTAKL Z AUDIODESKRYPCJĄ I TŁUMACZENIEM NA POLSKI JĘZYK MIGOWY

Drodzy Widzowie! To pierwsze takie wydarzenie w naszym Teatrze. Ale mamy nadzieję, że wkrótce przerodzi się w działanie cykliczne. Zaplanowany na sobotę, 7 maja godz. 17:00, spektakl „Królowa Śniegu”, prezentowany będzie z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na polski język migowy. Będzie to ogromne udogodnienie dla osób niedowidzących i niewidomych oraz niedosłyszących i głuchych.

WIĘCEJ

DZIEŃ OTWARTY TEATRU

Tego wydarzenia nie było w naszym Teatrze długo! Obostrzenia związane z pandemią przez dwa lata nie pozwoliły nam na organizację Dnia Otwartego, który od dawna jest naszym cyklicznym działaniem, przyciągającym setki Widzów. Dlatego ogromnie cieszymy się, że po przerwie, możemy ponownie otworzyć szeroko drzwi i zaprosić Was do udziału w artystycznym programie, który przygotujemy na tę szczególną okazję. W sobotę 18 czerwca w godz. 11:00-14:00, będzie na Was czekało mnóstwo atrakcji, które pokażą teatr lalek z bliska i sprawią, że ten dzień, Dzień Otwarty Teatru, będzie wspaniałą przygodą dla dużych i małych. Tego dnia nie potrzebujecie wejściówek, biletów, ani rezerwacji. Każdy z Was jest zaproszony! Szczegóły wkrótce.

WIĘCEJ

SPEKTAKL NA RZECZ PODOPIECZNYCH DOMOWEGO HOSPICJUM DLA DZIECI W OPOLU

Za nami szczególne wydarzenie i wyjątkowa prezentacja spektaklu „Psiakość. Musical o zwierzęcej miłości”. WIĘCEJ

ODWOŁANE SPEKTAKLE „BALLADYNY” W DNIACH 7-8.04.2022

Drodzy Widzowie! Z przykrością informujemy o konieczności odwołania spektaklu „Balladyna” w dniach 7 i 8 kwietnia 2022, z powodu choroby aktora.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY