SCENO-PISANIA/ FOTORELACJA

W ubiegłym tygodniu gościliśmy dramatopisarkę Malinę Prześlugę, której teksty i adaptacje nasi Widzowie doskonale znają („Światełko”, „35 maja”). Uczestnicy cyklu Czytanie-Działanie niejednokrotnie spotykali się z Ziuzią – bohaterką książek także autorstwa Maliny :) A tym razem, Malina Prześluga poprowadziła warsztaty pn. Widzieć widza – o pisaniu nie tylko dla dzieci, które odbyły się w ramach cyklu Sceno-Pisania projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!

WIĘCEJ

NOC KULTURY W OTLiA/ FOTORELACJA

W tym roku, NOC KULTURY – wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Opola – odbyła się 16 czerwca pod hasłem WIELOKULTUROWOŚĆ.

WIĘCEJ

NOC KULTURY

Dziś NOC KULTURY! W całym mieście mnóstwo wydarzeń organizowanych przez wiele instytucji. W OTLiA zagramy spektakl „Kolorowi Ludzie”. Dodatkowo, dla widzów przedstawienia warsztaty muzyczne poprowadzi Sambor Dudziński. Pełny program na http://nockultury.opole.pl/

WIĘCEJ

SCENO-PISANIA PRZENIESIONE NA 14.06.

Drodzy Państwo, przypominamy, że dzisiejsze warsztaty Sceno-Pisania z Maliną Prześlugą, odbywające się w ramach projektu TEATR. Poczuj to!, zostały przeniesione na jutro 14.06. (godziny bez zmian 16:30-19:30).
Są jeszcze wolne miejsca więc zapraszamy bardzo serdecznie!

WIĘCEJ

POŻEGNANIE RYSZARDA BAJORA

6 czerwca 2017 roku zmarł znakomity, wieloletni aktor opolskiego teatru lalek – Ryszard Bajor.
 
WIĘCEJ

WARSZTATY Z TEATREM

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zapraszają młodzież do udziału w wakacyjnych warsztatach artystycznych, które odbędą się w dniach 28.06. – 7.07.2017.

WIĘCEJ

DZIEŃ OTWARTY TEATRU/ FOTORELACJA

Setki dzieci wraz z dorosłymi odwiedziły nasz Teatr podczas corocznego Dnia Otwartego! Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za obecność. Zabawa była wyśmienita, co zresztą widać na zdjęciach :)

WIĘCEJ

JUŻ W SOBOTĘ 3 CZERWCA DZIEŃ OTWARTY

Dzień Otwarty Teatru już jutro. W programie mnóstwo atrakcji. Zapraszamy!

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE – FOTORELACJA

Czytanie-Działanie w dniu 27.05.2017 wokół książki Maliny Prześlugi „Ziuzia i dom na głowie” Wydawnictwa TASHKA. Czytała: Karolina Gorzkowska, działały: choreograficznie Agnieszka Gołoś-Gołąb, plastycznie Beata Wepa.

WIĘCEJ

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA!!!

Drogie Dzieci!
W dniu Waszego święta życzymy Wam dużo radości i promiennego uśmiechu – codziennie, nie tylko w Dniu Dziecka! Życzymy Wam także wielu teatralnych wzruszeń i emocji na naszej widowni! Obiecujemy, że zawsze będziemy o Was dbać  

WIĘCEJ

STARSZE WPISY