AKADEMIA RODZICA/ TEATR. Poczuj to!

AKADEMIA RODZICA to warsztaty pracy nad emocjami dla rodziców, realizowane w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!.

WIĘCEJ

SUKCES SPEKTAKLU „WIELKIE MI COŚ”

Kochani, nowy tydzień przywitał nas bardzo dobrą wiadomością: spektakl „Wielkie mi Coś” znalazł się w finale 26. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej!

WIĘCEJ

DZIEŃ DZIECKA

Drogie Dzieci 👶👧🧒 Już za moment Wasze święto 😀 I choć oficjalnie na Dzień Dziecka musicie poczekać do poniedziałku, to pamiętajcie, że my rozpoczynamy już sobotę!

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE ON-LINE/TEATR. Poczuj to!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!, które tym razem odbędą się w formie on-line. Nasze działania, podobnie jak w wersji prowadzonej w Teatrze, opierać się będą na literaturze dla dzieci, która stanie się inspiracją do działań plastycznych i choreograficznych.

WIĘCEJ

🎥🎭 WIERSZYKI DOMOWE 🎭🎥

Cykl zawdzięcza swój tytuł książce, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak, a jej autorem jest Michał Rusinek. Zabawne wiersze opowiadają o przedmiotach, które znajdują się w domu każdego z nas. W książce, domowe przedmioty prowadzą w ukryciu podwójne życie. A w naszych filmach – dodatkowo – ożywają za pomocą magicznej techniki teatru cieni.

WIĘCEJ

DZIEŃ TEATRU PUBLICZNEGO 2020/// FILM

Drodzy Widzowie! Coś specjalnego – specjalnie dla Was – w ramach obchodów Dnia Teatru Publicznego!

WIĘCEJ

Brak sygnału? – TEATR ABCDEmocje/ warsztaty w sieci

Próbując odnaleźć się w nowej rzeczywistości i sprostać wyzwaniom, jakie przed nami stawia, postanowiliśmy przenieść do sieci warsztaty z cyklu ABCDEmocje realizowane w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!. Zmianie uległ nie tylko sposób i miejsce prowadzenia spotkań, ale również ich tematyka. Zachęcamy do skorzystania z poniższej oferty.

WIĘCEJ

🎥🎭 „ZWYKŁY PIESEK” 🎭🎥

„Zwykły Piesek” to cykl przygotowany w formie słuchowiska, adresowanego do całych rodzin. Słuchowisko, składające się z 9 odcinków, oparte jest na utworach Aleksandry Zając.

WIĘCEJ

DZIEŃ TEATRU PUBLICZNEGO 2020. BEZ KOLEJEK I BEZ WIDZÓW, ALE RAZEM!

Drodzy Widzowie! Co roku, mniej więcej o tej porze, mówiliśmy, że w teatrze – i nie tylko w teatrze – „grosze grają rolę”. To hasło obchodzonego od 2015 Dnia Teatru Publicznego i akcji „Bilet do teatru za grosze”. Od początku istnienia tej ogólnopolskiej akcji, włączaliśmy się do obchodów tego wspaniałego święta, podkreślającego wartość Teatru. Pamiętamy doskonale kolejki, które ustawiały się na długo przed otwarciem kas biletowych, a po godzinie cała pula biletów była wyprzedana. Graliśmy nasze spektakle, podczas których widownia wypełniona była do ostatniego miejsca.

WIĘCEJ

🎥🎭 DZIADKOWE BAJANIE 🎭🎥

„Dziadkowe bajanie” to cykl oparty na polskich baśniach, bajkach i legendach. A wśród nich prezentowane będą zarówno te znane i popularne, jak i te trochę zapomniane. Ale z każdej z nich wypływać będą uniwersalne prawdy i wartości. I każdy – duży i mały – znajdzie w opowieściach coś dla siebie, co skłoni do rozmyślań i refleksji.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY