PLAKAT DO „TRZECH MUSZKIETERÓW”

Autorką plakatu do „Trzech Muszkieterów” jest Aleksandra Rodzik, studentka II roku studiów magisterskich Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Projekt plakatu powstał na zajęciach z projektowania graficznego prowadzonych przez dra Grzegorza Gajosa w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, w ramach współpracy OTLiA ze środowiskiem akademickim.

WIĘCEJ

ZDJĘCIA Z PRÓB DO „TRZECH MUSZKIETERÓW”

Premiera „Trzech Muszkieterów” Marty Guśniowskiej na podstawie powieści Aleksandra Dumasa w reżyserii Pawła Aignera już w tę sobotę, 13 lutego. Dla tych, którzy są ciekawi tego, co dzieje się na dużej scenie – zdjęcia z prób.

WIĘCEJ

SPEKTAKL „SMACZNEGO, PROSZĘ WILKA…” ZAKWALIFIKOWANY DO KONKURSU

Bardzo miło nam poinformować, że spektakl „Smacznego, proszę Wilka…”, został zakwalifikowany przez Komisję Artystyczną do pierwszego etapu  22. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

WIĘCEJ

ODLICZAMY DO PREMIERY!

„Smacznego, proszę Wilka…” już dziś o godz. 17:00 na małej scenie. W oczekiwaniu na premierę – jeszcze więcej zdjęć. Fotografie autorstwa Grzegorza Gajosa.

WIĘCEJ

POZNAJCIE LAUREATÓW KONKURSU NA WYKONANIE MASKI KARNAWAŁOWEJ

Podczas naszego wczorajszego spotkania były dyplomy, teatralne upominki, mini sesja zdjęciowa, a także wyjątkowa nagroda – autorzy zwycięskich masek, wraz ze swoimi rodzinami, jako pierwsi zasiedli na widowni podczas specjalnego, przedpremierowego pokazu sztuki „Smacznego, proszę Wilka…”

WIĘCEJ

„SMACZNEGO, PROSZĘ WILKA…” – ZDJĘCIA Z PRÓB

Na małej scenie trwają intensywne próby do premierowej sztuki „Smacznego, proszę Wilka…”. Premiera tego wyśmienitego tekstu Marty Guśniowskiej w reżyserii Mariána Pecki w najliższą sobotę 6 lutego o godz. 17:00.

WIĘCEJ

KONKURS NA WYKONANIE MASEK KARNAWAŁOWYCH ROZSTRZYGNIĘTY!

Nie było łatwo, oj nie było! Tak jak w przypadku poprzednich konkursów – wybieraliśmy prace najpiękniejsze z najpiękniejszych! Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Jesteście niesamowicie zdolni i pomysłowi!

WIĘCEJ

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W OTLiA

Za oknem śnieg i mróz, a w teatrze ciepło, najcieplej!!! To tutaj dzieją się same teatralne cuda i wymieniane są gorące emocje. Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Razem z dziećmi z opolskich przedszkoli i szkół przygotowaliśmy dla Was masę świątecznych, scenicznych niespodzianek. Będzie odświętnie, anielsko, zabawnie i naprawdę gorąco. Dołączcie do nas i razem z Waszymi Babciami i Dziadkami – weselcie się i radujcie.

WIĘCEJ

FOTORELACJA Z MAPPINGOWEJ PROJEKCJI MULTIMEDIALNEJ POSTKARNAWAŁ

Fotorelacja z wernisażu, który odbył się w piątek 15 stycznia 2016 w OTLiA. Wystawę można oglądać do 27 stycznia (poniedziałek, czwartek od 8:00 do 18:00; wtorek, środa, piątek od 8:00 do 15:00; sobota od 16:00 do 18:00).

WIĘCEJ

DYKCJA – CZYLI SPRAWNIE I POPRAWNIE

Zapraszamy na lekcję teatralną w sobotę 23 stycznia o godz. 12:30. Prowadzi aktor, Jan Chraboł.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY