DOTKNIJ I POCZUJ TEATR

Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora.

WIĘCEJ

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu, Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu oraz Przedszkole Publiczne nr 18 w Opolu zapraszają do udziału w III Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym.
WIĘCEJ

OGŁASZAMY KONKURS NA WYKONANIE BARANKA WIELKANOCNEGO

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Muzeum Diecezjalne w Opolu oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Opolu, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie Baranka Wielkanocnego.

WIĘCEJ

PREMIERA SPEKTAKLU [ˈdʑadɨ] JUŻ W SOBOTĘ 14 MARCA 2015

Chcecie zajrzeć, podejrzeć, poczuć atmosferę tego teatralnego obrzędu?
Zobaczcie zdjęcia, a potem przyjdzie na spektakl…

WIĘCEJ

RODZINNE WARSZTATY FLORYSTYCZNE W TEATRZE

Opolski Teatr Lalki i Aktora oraz Kwitnące Horyzonty – Edukacja Florystyczna zapraszają rodziny na niezwykłą przygodą z kwiatami w roli głównej.

WIĘCEJ

Rusza AKADEMIA RODZICA

Zapraszamy na pierwszy cykl spotkań z serii Akademia Rodzica odbywających się w ramach projektu TEATR. Poczuj to!

WIĘCEJ

WYSTAWA FLORYSTYCZNA W TEATRZE

Serdecznie zapraszamy na wystawę florystyczną „Baśniowe Kwiaty”, przygotowaną przez Monikę Bębenek i Magdalenę Birulę-Białynicką – artystki i właścicielki szkoły florystycznej http://www.kwitnacehoryzonty.pl/.

WIĘCEJ

SZEWCZYK DRATEWKA – PREMIERA 8 MARCA 2015

Już w tę niedzielę, 8 marca 2015, pierwsza premiera tego roku. To propozycja dla najmłodszych widzów – „Szewczyk Dratewka” w reżyserii Aleksandra Maksymiaka.

WIĘCEJ

ZŁOTE MASKI – ZNAMY NOMINACJE DO NAGRODY

Sześć Złotych Masek w pięciu kategoriach przyzna w tym roku marszałek województwa artystom pracującym na opolskich scenach z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru.
WIĘCEJ

Start projektu: TEATR. Poczuj to!

Bardzo nam miło poinformować, że nasz projekt z zakresu pedagogiki teatru pn. TEATR. Poczuj to! dostał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na kolejne 3 lata!!! Inauguracją trzeciej już odsłony projektu będą KREATYWNE WARSZTATY ZE SPANIA, tzn. pierwsza odsłona cyklu CZYTANIE-DZIAŁANIE, kierowanego tym razem do dzieci w wieku 2-6 lat oraz ich rodziny.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY