OTWARCIE ODNOWIONEGO BUDYNKU TEATRU

FOTORELACJA Z OTWARCIA ODNOWIONEGO BUDYNKU TEATRU

11 października 2014 zaprosiliśmy po raz pierwszy widzów do odnowionych wnętrz naszego Teatru. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

WIĘCEJ

Otwieramy się na nowo!

Otwarcie nowego budynku Opolskiego Teatru Lalki i Aktora już 11 października 2014 roku.

Zapraszamy serdecznie na otwarcie zmodernizowanego budynku Dużej Sceny naszego Teatru. Rozpoczęta 4 marca 2013 roku rozbudowa właśnie dobiegła końca. Bardzo zależy nam by w dniu otwarcia odwiedziła nas widzowie i zobaczyli jak zmienił się nasz budynek i jego wnętrza.

Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzania nas 11 października 2014, w godz. 10.00-13.00. Na ten dzień zaplanowaliśmy moc atrakcji:

WIĘCEJ

Liściki na wiatr – premiera 11 października

Zapraszamy serdecznie na premierę spektaklu pt. „Liściki na wiatr” w reżyserii Piotra Cieplaka. Przedstawieniem inaugurujemy otwarcie zmodernizowanego budynku naszego Teatru.

WIĘCEJ

Szpak Fryderyk – premiera 7 września

Zapraszamy serdecznie na spektakl pt. „Szpak Fryderyk” w reżyserii Pawła Aignera, którym otwieramy sezon 2014/2015. Premiera już w niedzielę 7 września o godz. 17.00 na Małej Scenie.

WIĘCEJ

Zapraszamy po odbiór płyt z Warsztatów „Lato w Teatrze”

Wszystkich uczestników tegorocznych warsztatów Lato w Teatrze serdecznie zapraszamy do odbioru płyt ze zdjęciami i filmami z warsztatów!

Płyty dostępne są na portierni Teatru (portiernia czynna całą dobę).