LATO w TEATRZE – PONIEDZIAŁEK

Poniedziałkowy, warsztatowy półmetek.

WIĘCEJ

LATO w TEATRZE – piątek, sobota

Tworzymy etiudy aktorskie, uczymy się grać na instrumentach – zrobiliśmy swoje didgeridoo, budujemy lalki teatralne i elementy scenografii, a także reżyserujemy i występujemy w etiudach filmowych.

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE – CZWARTEK

To już czwarty dzień warsztatów LATO w TEATRZE. Tworzymy nowe rzeczy, uczymy się więcej, zaprzyjaźniamy się bardziej. Jesteśmy pełni energii, chęci do działania i nie boimy się UPAŁU!!! :)

WIĘCEJ

LATO w TEATRZE – TWORZYMY, DZIAŁAMY

Warsztaty trwają. Jesteśmy już podzieleni na grupy – działamy aktorsko, scenograficznie, muzycznie i filmowo.

WIĘCEJ

LATO W TEATRZE WYSTARTOWAŁO!

W poniedziałek 29 czerwca 2015 rozpoczęliśmy kolejną, 5. edycje warsztatów LATO w TEATRZE.

WIĘCEJ

POWITANIE WAKACJI

Jeśli nie macie pomysłu na to, jak powitać rozpoczęcie wakacji, to mamy dla Was pewną propozycję. W ten piątek, 26 czerwca, nasz Teatr włącza się Pierwszy Pikinik Parafialny.

WIĘCEJ

WYNIKI REKRUTACJI DO PROGRAMU LATO W TEATRZE

Kochani! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które zgłosiły się do udziału w warsztatach LATO w TEATRZE. Wasze prace o snach były dla nas niezwykłe. Dziękujemy, że tak pięknie potraficie wyrażać swoje sny i bardzo doceniamy Wasze zaangażowanie w powstanie tych niezwykłych rysunków, etiud, opowiadań, instalacji…
Jednak reguły programu są nieubłagane i możemy przyjąć tylko 40 osób (wpłynęło 68 zgłoszeń). Poniżej lista zakwalifikowanych osób. Do wszystkich rodziców/ opiekunów prawnych dzieci zakwalifikowanych, wysłaliśmy maile – prosimy o potwierdzenie i przesłanie informacji.

WIĘCEJ

ODWOŁANE WARSZTATY SCENO-PISANIA

Szanowni Państwo,
informujemy, iż z przyczyn niezależnych od organizatorów, NIE ODBĘDĄ się warsztaty z Maciejem Nowakiem, planowane na 19 czerwca 2015 roku, w ramach Projektu TEATR. Poczuj to!, cykl: SCENO-PISANIA. Za zmiany w programie uprzejmie przepraszamy.

WIĘCEJ

KRYSTIAN KOBYŁKA ZOSTAŁ WYBRANY I V-CE PREZYDENTEM POLUNIMY

Krystian Kobyłka – dyrektor naczelny i artystyczny OTLiA, został wybrany I v-ce prezydentem POLUNIMY – polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Lalkarzy UNIMA.

WIĘCEJ

ALICJA MORAWSKA-RUBCZAK NOMINOWANA DO „ZŁOTEJ SPINKI”

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nominacji dla naszej koleżanki, Alicji Morawskiej-Rubczak- pedagog teatru i kierownik literackiej.

WIĘCEJ

STARSZE WPISY