CZYTANIE-DZIAŁANIE 30.04.2016 – FOTORELACJA

Trzecie w tym roku CZYTANIE-DZIAŁANIE w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! A na warsztatach – dwie książki z Wydawnictwa Dwie Siostry z ilustracjami Agaty Królak: „Robimisie” i „Różnimisie”.

WIĘCEJ

PONIEDZIAŁEK 2.05.

SZANOWNI PAŃSTWO! W PONIEDZIAŁEK 02.05. KASA BILETOWA, BIURO OBSŁUGI WIDZÓW ORAZ BIURO PROMOCJI BĘDĄ NIECZYNNE. ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANEJ, SŁONECZNEJ MAJÓWKI I ZAPRASZAMY OD ŚRODY 4.05.!

WIĘCEJ

DRAMAT W AKCJI 28.04. – FOTORELACJA

Wczorajsze czytanie w ramach cyklu DRAMAT w AKCJI projektu TEATR. Poczuj to! po raz kolejny przyciągnęło wiele osób, chętnych do dyskutowania i analizowania czytanego tekstu pod kątem własnych doświadczeń.

WIĘCEJ

CZYTANIE-DZIAŁANIE 30.04.

W sobotę 30.04. coś dla najnajów, czyli warsztaty CZYTANIE-DZIAŁANIE w ramach projektu TEATR. Poczuj to! Czytać i działać będziemy wokół dwóch książek z sympatycznymi ilustracjami Agaty Królak: „Robimisie” i „Różnimisie” Wydawnictwa Dwie Siostry.

WIĘCEJ

„TRZEJ MUSZKIETEROWIE” ZA 400 GROSZY!!!

Takie rzeczy tylko w teatrze i tylko 21 maja! Konstancja (Karolina „Gorzko” Gorzkowska) i Król (Łukasz „Dziki” Bugowski) gorąco zachęcają do udziału w tym ogólnopolskim wydarzeniu!

WIĘCEJ

DRAMAT w AKCJI – KOLEJNA ODSŁONA 28.04.

„Cześć, jestem Benek. Mam dziewięć lat, dwa tajne schowki na niezjedzone kanapki i jedną uprzykrzoną starszą siostrę, Nikuchę. A do tego podobno jestem nieprzeciętnie wygadany. I wasze szczęście! Ktoś przecież musi opowiedzieć wam o tym wszystkim, co wyrabia się u nas w szkole. Wszawce, makiety lasu, strzelające diabły – mówię wam, nudno nie jest. Zresztą, przekonajcie się sami.”

WIĘCEJ

SCENO-PISANIA i TEATR ABCDEmocje

19 i 20 kwietnia 2016 nauczyciele i pasjonaci pisania mieli okazję spotkać się ze wspaniałą Haliną Waszkiel – wybitną specjalistką w dziedzinie dramaturgii teatru lalek i historii teatru XIX-wieku, która poprowadziła warsztaty w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to! w cyklach Sceno-Pisania i TEATR ABCDEmocje.

WIĘCEJ

RYKSZA TEATRALNA NA DNIACH OPOLA – FOTORELACJA

Teatralny korowód przemierzył ulice miasta w ramach Dni Opola odbywających się w miniony weekend. Czy rozpoznajecie w nim bohaterów naszych spektakli?

WIĘCEJ

ANDRZEJ MIKOSZA NOMINOWANY DO „ZŁOTEJ SPINKI”!

Złota Spinka jest nagrodą przyznawaną od 19 lat przez Nową Trybunę Opolską. Co roku nagradzani są wybitni opolanie, którzy przyczyniają się do rozwoju miasta. Statuetki trafiają do biznesmenów, społeczników, naukowców i artystów. Andrzej Mikosza, aktor OTLiA, nominowany jest do nagrody w kategorii „Kultura i Nauka”.

WIĘCEJ

DRAMAT W AKCJI 21.04.2016 – FOTORELACJA

Wiele emocji towarzyszyło czytaniu sztuki Marty Guśniowskiej „Ony”, które odbyło się w czwartek 21.04. w ramach cyklu DRAMAT w AKCJI projektu TEATR. Poczuj to!

WIĘCEJ

STARSZE WPISY