CZYTANIE-DZIAŁANIE/ TEATR. Poczuj to! ON-LINE 28.06.2020

Serdecznie zapraszamy na warsztaty w ramach projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!, które po raz drugi odbędą się w formie on-line. Podobnie jak w wersji prowadzonej w Teatrze, opierać się będą na literaturze dla dzieci, która stanie się inspiracją do działań plastycznych i choreograficznych.

Na warsztaty, zapraszamy w niedzielę 28.06.2020. Czytać i działać będziemy wokół książki „Filip i mama, która zapomniała” Wydawnictwo Zakamarki, tekst i ilustracje: Pija Lindenbaum, tłumaczenie: Katarzyna Skalska.
 
Mama Filipa jest tak zmęczona i zestresowana, że pewnego dnia zamienia się w smoka. I zupełnie zapomina, co się robi, kiedy jest się mamą.
A co się robi z mamą, która zamieniła się w smoka i wylizuje talerze, zamiast je pozmywać, depcze telefon, zionie ogniem, je muchy i ze złości wali ogonem o ziemię? Filip wyrusza z mamą w poszukiwaniu lekarstwa na smoki.
 
Czytać będzie Agnieszka Zyskowska-Biskup, warsztat plastyczny poprowadzi Beata Wepa, a choreograficzny Jakub Kowalczyk.
 
Wydarzenie w znanej przez uczestników formule: czytanie + warsztaty choreograficzne + warsztaty plastyczne odbędzie się w sieci, na niepublicznym linku na kanale You Tube.
Link do filmiku wraz z instrukcją dostępu prześlemy mailowo po zakończonej rekrutacji. Link aktywny będzie w niedzielę 28.06.2020 od godz. 12:00 do 18:00.
 
Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują rezerwacje mailowe pod adresem bow@teatrlalki.opole.pl
Ilość miejsc jest ograniczona (max 30 rodzin), decyduje kolejność zgłoszeń.
Czas trwania warsztatów: około 30 minut
 

main_2_1_1


 

internet