TEATR ANIMACJI FALKOSHOW. KRZYSZTOF FALKOWSKI „FALKOSHOW. ILUZJA MARIONETKI”

054

4.05.2019 (sobota) godz. 17:15
widowisko plenerowe, Pl. Wolności

 

„Falkoshow. Iluzja Marionetki” jest widowiskiem muzycznym, w którym głównymi bohaterami są marionetki odwzorowujące postaci znanych na całym świecie gwiazd muzyki rozrywkowej (np. Tina Turner, Elvis Presley). Dzięki profesjonalnej i kunsztownej animacji artysty, marionetki (poruszane na 16 lub 18 niciach), bardzo dokładnie oddają charakterystyczne ruchy światowych gwiazd.

 

Urzeczeni ruchem lalek widzowie, zostają pochłonięci iluzją, dzięki czemu obserwują niezwykłe widowisko z udziałem wielkich gwiazd na jednym koncercie. Aby jednak uczestnicy pokazu nie zapomnieli zupełnie o otaczającej ich rzeczywistości, w widowisko wplecione są warsztaty teatralne na temat teatru marionetkowego. Spektakl łączy edukację z rozrywką, przy zachowaniu najwyższej jakości artystycznej i reprezentuje unikatową formę teatru plastycznego.

Wykonawcą spektaklu i twórcą Teatru Falkoshow jest Krzysztof Falkowski, aktor i reżyser, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, specjalizujący się w animacji marionetek.