MULTIKREACJE/ TEATR. Poczuj to!

Już w poniedziałek rozpoczynamy kolejne warsztaty z cyklu MULTIKREACJE projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!. Temat zajęć będzie: Akt tworzenia.

 

MULTI i KREACJE – jak bardzo nazwa cyklu warsztatów współgra z dzisiejszą rzeczywistością i z zawodem aktora? Kreacja to to, czym aktor zajmuje się będąc na scenie. Ale zastanówmy się: czy tylko aktorzy tworzą swoje kreacje? Czy nie jest tak, że każdy z nas (duży i mały), każdego dnia w kontakcie z innymi kreuje siebie? Można się w tym doskonalić, a przynajmniej zdobyć świadomość tego, jak i czym tworzyć swój wizerunek. Oczywiście w świecie MULTI- wielowymiarowym, wielokulturowym, trochę rzeczywistym, a trochę zmyślonym – w którym różne środki przekazu się uzupełniają.

 
 

_DSC0915

fot. Grzegorz Gajos


Wiek uczestników: 8 – 13 lat
ilość uczestników: max. jedna klasa szkolna

REZERWACJE:
BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI
tel. 77/ 454 37 96; 77/ 407 90 56
e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.


PROWADZĄCY:

 

Dorota Nowak – aktorka, lalkarka, artystka estradowa. Znana i lubiana „ciotka Dorotka”. Na swoim zawodowym koncie ma blisko dwieście ról teatralnych, zagranych w teatrach lalkowych Rzeszowa, Będzina, a od 28 lat Opola. Wyróżniana i nagradzana za swoje kreacje. Uhonorowana odznaką „Za zasługi dla województwa opolskiego”. Z ogromną przyjemnością oddaje się misji prowadzenia warsztatów, lekcji, spotkań, paneli coachingowych, podczas których choć trochę zaszczepia w innych miłość do teatru. Pasje? Ciekawość ludzi i podróżowanie (żeby ich poznawać).

 

Rafał Mościcki
nauczyciel, pedagog teatru, wielokrotnie nagradzany (Nagroda Prezydenta Miasta Opola w Dziedzinie Kultury, Odznaka Honorowa za zasługi dla Miasta Opola, Nagroda Opolskiego Kuratora Oświaty, Nagroda Województwa w Dziedzinie Kultury), społecznik i animator kultury, Dyrektor Generalny Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy, twórca Akademii Filmowej dla dzieci i młodzieży, Dyrektor Centrum Festiwalowego MFF NOWE HORYZONTY w latach 2003/2013. Prezes Stowarzyszenia Opolskie Lamy, Dyrektor Centrum Kultury Oleska 45 i Kina Meduza.

 
 
INTERNET_poziomjpg