MULTIKREACJE/ TEATR. Poczuj to! 6 i 7.11.2020

Serdecznie zapraszamy na warsztaty on-line pn.: MOIM MAŁYM OCZKIEM WIDZĘ – VIDEO I ANIMACJA, odbywające się w ramach cyklu MULTIKREACJE projektu edukacyjnego TEATR. Poczuj to!

 

Będziemy rysować, a może od razu animować? Działać na czymś wymyślonym czy istniejącym? W kolorze czy czarno białe? A może wszystko naraz? Czemu nie! Jedno jest pewne – będziemy tworzyć zdalnie, z radością i fantazją, a na koniec wyjdą nam niesamowite rzeczy. Projekt moim małym oczkiem widzę oznacza zabawę w obserwowanie i wymyślanie. Będziecie nagrywać własny materiał video, kreować kreskówkowe postacie i opowiadać swoją historię poprzez animacje. Musicie mieć tylko: komputer, telefon, kartki, kredki i głowę pełną pomysłów. Macie? To zapraszamy na warsztaty!
 


06.11.2020 – warsztat 1
07.11.2020 – warsztat 2
Wiek uczestników: nielimitowany
ilość uczestników: max. 30 osób

 

REZERWACJE:
BIURO ORGANIZACJI WIDOWNI
tel. 77/ 454 37 96; 77/ 407 90 56
e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 06.11.2020r.
 


Prowadzący:

 

Patrycja Kostyra – opolska artystka, ilustratorka, animatorka kultury, absolwentka (specjalizacja projektowanie graficzne i nowe media), a obecnie pracownik Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Ponadto jest członkiem Stowarzyszenia Opolskie Lamy i street artowej Grupy Murki. Brała udział w licznych projektach oraz wystawach w kraju i za granicą. W twórczości plastycznej uwielbia swobodę i różnorodność – zarówno w treści jak i formie dzieła. Dlatego sięga po różne narzędzia i tematy – od wesołych, ręcznie malowanych karykatur do społecznie zaangażowanych plakatów. Specjalizuje się w ilustracji i malarstwie streetartowym, ale nie stroni od projektowania czy tworzenia krótkich form animowanych. Oprócz działalności artystycznej, współtworzy wydarzenia kulturalne w Opolu i regionie, współpracując z miejscowymi twórcami i instytucjami, za co dwukrotnie otrzymała nominacje do Nagrody Miasta Opola za osiągnięcia w dziedzinie kultury.

 

Rafał Mościcki
nauczyciel, pedagog teatru, wielokrotnie nagradzany (Nagroda Prezydenta Miasta Opola w Dziedzinie Kultury, Odznaka Honorowa za zasługi dla Miasta Opola, Nagroda Opolskiego Kuratora Oświaty, Nagroda Województwa w Dziedzinie Kultury), społecznik i animator kultury, Dyrektor Generalny Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy, twórca Akademii Filmowej dla dzieci i młodzieży, Dyrektor Centrum Festiwalowego MFF NOWE HORYZONTY w latach 2003/2013. Prezes Stowarzyszenia Opolskie Lamy, Dyrektor Centrum Kultury Oleska 45 i Kina Meduza.

 
multikreacje
 


internet