ZAPRASZAMY NA CZYTANIE-DZIAŁANIE

AKTUALIZACJA: BRAK WOLNYCH MIEJSC
——————————————————————-

23.10.2021. godz. 13.00-14.30, Scena na Piętrze OTLiA czytamy: „Jakie to szczęście, że cię znalazłem” tekst i ilustracje: Guido van Genechten, przekład: Ryszard Turczyn, redakcja: Aleksandra Golecka – Mazur, Wydawnictwo Adamada.

Czyta: Anna Jarota
Warsztaty ruchowe: Dorota Nowak
Warsztaty plastyczne: Anna Miszczyszyn

 

„Jakie to szczęście, że cię znalazłem” to niezwykle ciepła opowieść o małym i rozbrykanym zajączku, któremu udało się odnaleźć to, co w życiu najważniejsze.
 

Zajączek Kicek to przeurocze zwierzątko, które spędza całe dnie na kicaniu. Kica, bo nie potrafi usiedzieć w miejscu. Kica, żeby dotrzeć do pożywienia, kica, żeby schronić się w cieniu jodły i odpocząć przez chwilę. Kica latem, jesienią, zimą i wiosną, podąża za węchem, chrupie marchewki i tak mija mu cały wolny czas. Pewnego dnia jego nosek wyczuwa jednak nowy, specyficzny zapach. Po dokicaniu do celu okazuje się, że to pewna zajączkowa dziewczynka. I tak zaczyna się piękna przyjaźń.(…)
Dorota Józefiak

zając

 
Wydarzenie adresowane jest do dzieci w wieku 3-7 lat oraz ich rodzin. Obowiązują wyłącznie rezerwacje mailowe e-mail: bow@teatrlalki.opole.pl Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 22.10.2021 do godz. 15.00. Wstęp wolny.

 

_DSC5115fot. Grzegorz Gajos